YouTube linki virüslü olabilir mi?

• Konuyu başlatan EymNn
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 8
  • Görüntüleme 824

EymNn

Centipat
Daha fazla  
Ben Ninjago izlemek istiyorum ama yeni sezonların Türkçe dublajını-altyazılarını falan yayınlamıyorlar. Bir kanal var aşağıya link bırakıyor ve oradan izliyoruz. Bir keresinde VirusTotal'de tarattığımda şüpheli çıkmıştı ama şimdi çıkmıyor. Bildiğimiz YouTube'nin linki gibi gözüküyor. Hatırladığım kadarıyla aynısını korsan Minecraft sitesini de tarattığımda da yaşamıştım.

Ben ninjago izlemek istiyorum ama yeni sezonların Türkçe dublajını-altyazılarını falan yayınlamıyorlar. Bir kanal var aşağıya link bırakıyor ve oradan izliyoruz. Bir keresinde VirusTotal'de tarattığımda şüpheli çıkmıştı ama şimdi çıkmıyor. Bildiğimiz YouTube'nin linki gibi gözüküyor. Hatırladığım kadarıyla aynısını korsan Minecraft sitesini de tarattığımda da yaşamıştım.

O link virüs bile olsa hesap bilgilerinizi girmezseniz ve bir şeyler indirmezseniz hiçbir şey olmaz sizden bir şey indirmenizi ve bilgi girmenizi istemiyorsa virüslü değildir.

Böyle siteler bazen bilinen ve tanınan birçok sitenin alan adına ve URL'sine benzer alan adları alabiliyorlar ve size benzer içerikler gösterebiliyorlar, şayet ben girmemenizi öneririm. O siteler sizin bilgilerinize (çerezler aracılığıyla) erişebiliyorlar.

Böyle siteler bazen bilinen ve tanınan birçok sitenin alan adına ve URL'sine benzer alan adları alabiliyorlar ve size benzer içerikler gösterebiliyorlar, şayet ben girmemenizi öneririm çünkü o siteler sizin bilgilerinize( çerezler aracılığıyla) erişebiliyorlar.

Hiçbir site çerezler ile bilgilerinize ulaşamaz.

O link virüs bile olsa hesap bilgilerinizi girmezseniz ve bir şeyler indirmezseniz hiçbir şey olmaz sizden bir şey indirmenizi ve bilgi girmenizi istemiyorsa virüslü değildir.
Hesabım otomatik giriliydi orda yani sahte olsa bence hesabımı tekrar girmem gerekirdi. İsterseniz herhangi bir bölümün linkini atayım.

Yeni konular

Geri
Yukarı