YouTube liste dışı video +18 olabilir mi?

EmiRKaaN0809

Decapat
Daha fazla  
Selam. Benim merak ettiğim bir şey var. Şimdi bir videoyu liste dışı olarak ayarladığımız zaman o videoda +18 görsel bulunabilir mi? Aynı şey gizli seçeneği içinde geçerli yoksa YouTube ne olursa olsun izin vermiyor mu?

Neden izin vermesin? Olabilir neden olmasın.

YouTube'da +18 video olmuyor ki ayrıca.

Şöyle Discord kısmında izleyicilerin paylaştığı bir yer açtık o kısma sadece YouTube videolarını yüklemelerini istedik birisi liste dışı ayarlayıp +18 bir şey atarsa sorun olur canlı yayında izliyoruz arkadaşlarla banlanırız bundan korkuyoruz.

Şöyle Discord kısmında izleyicilerin paylaştığı bir yer açtık o kısma sadece YouTube videolarını yüklemelerini istedik birisi liste dışı ayarlayıp +18 bir şey atarsa sorun olur canlı yayında izliyoruz arkadaşlarla banlanırız bundan korkuyoruz.

Yaş üstü şeyleri YouTube sizden önce hallediyor zaten, yani ben öyle biliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yaş üstü şeyleri YouTube sizden önce hallediyor zaten, yani ben öyle biliyorum.

Yaani videoyu yüklerken direk hallediyor değil mi izlersek bir şey olmaz sanırım herkese açık olarak paylaşamadıklarından eminim +18 ama belki liste dışı falan olunca belki oluyordur diye önlem almak istedim.

YouTube'da +18 video yok diyen hiç YouTube kullanmamış sayılır. Bal gibi de var. Hem de dolu var. Ceset görüntülerinden cinsel içeriklere kadar var.

Öyle videolar yaş sınırı uyarısı alıyor diye biliyorum ve izlemek için emin misiniz yazıyor.
Öncelikle Hub gibi sitelerden yap(nasıl bir site olduğunu bilmiyorum) bence ama haram be bro neden izleyesin.

Derdim izlemek değil kanka canlı yayında izleyicilerin bizlere attığı normal videoları izlemek aralarından +18 çıkar mı diye soruyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı