YouTube Marka Hesabım Kapatıldı ve 2. Kez İtiraz Edemiyorum

gta vice city

Hectopat
YouTube'da ana hesabımı değil de marka hesabımı ana hesap gibi kullanıyordum ve marka hesabım kapatıldı. Ben de itiraz etmek için forum doldururken ana hesabımın Gmail'ini girdim ve formu yolladım. İtiraz cevabını reddedildi olarak yolladılar. Yaklaşık 1 haftadır kesinlikle ikinci kez itiraz edemiyorum. İtiraz edince otomatik olarak bu cevap geliyor: "İsteğinizi inceledik ve kısa süre önce bir itirazda bulunduğunuzu fark ettik. Lütfen önceki itirazınızın sonucunu bekleyin. İtirazla ilgili karar verildiyse lütfen o sonucu dikkate alın. Not: İkinci kez itiraz edemezsiniz."

Forumlarda dolaşırken şu bilgiye rastladım: (Kapanan Kanalınız marka hesabı yani anlayacağınız şekilde söyleyim, alt kanalınız kapandı, bu durumda formu hatalı doldurdunuz demektir. İtiraz formunu doldururken "YouTube kanalınızda oturum açmak için kullandığınız E-Posta adresi" yazan kısma "Marka hesabınızın" E-Posta adresini girmeniz gerekiyor.)

Dostlar ben ilk itirazımda bilmediğim için ana kanalın Gmail'ini verdiğim için (İtiraz ederken marka hesabımın Gmail'ini vermedim.) daha hiçbir şekilde itiraz edemiyorum. Yok mu bunun bir çözümü?

Dostlar kullandığım hesapta;
-7000'den fazla beğendiğim video...
-2000'den fazla müziğim...
-Attığım yorumlar...
-Oynatma listelerim...

Yeni konular

Geri
Yukarı