Çözüldü YouTube Music durduk yere şarkı duruyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

cinar_yasarrr

Hectopat
Makaleler
3
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
YouTube Music Premium yeni aldım fakat sürekli 1 ila 2 buçuk dakika telefon kapalı iken şarkı dinleyince birden şarkı duruyor ve telefon açılınca şarkı tekrar devam ediyor. Bunu nasıl çözebilirim? Çok sinir oldum.

Telefon: Samsung Galaxy m52.

Çözüm
Pil ayarlarından bak hocam güç tasarrufu modu sebep olabilir. Ekran ayarlarında yine uygulamaya öncelik ayarlayabilirsin.
Pil ayarlarından bak hocam güç tasarrufu modu sebep olabilir. Ekran ayarlarında yine uygulamaya öncelik ayarlayabilirsin.
Hocam ben pil tasarrufunda hiç kullanmıyorum ve ekran ayarlarında öncelik gibi bir şey bulamadım, başka bir yerde olabilir mi? (Ekran zaman aşımı 2 dakika gösteriyor o olabilir mi?)

Hocam iphone üzerinde arka planda ıygulama yenile gibi bir ayar var. Android üzerinde de olması lazım YouTube için açık olduğunu kontrol edebilirsin.

Hocam ben pil tasarrufunda hiç kullanmıyorum ve ekran ayarlarında öncelik gibi bir şey bulamadım, başka bir yerde olabilir mi? (ekran zaman aşımı 2 dakika gösteriyor o olabilir mi?)

Hayır o kapanma süresi arka plan diye ara ayarlarda hocam uygulamayı bulup her zaman arka planda oynat gibi bir seçenek bulunması gerek.

Hocam iphone üzerinde arka planda uygulama yenile gibi bir ayar var. Android üzerinde de olması lazım YouTube için açık olduğunu kontrol edebilirsin.
Arka planda kısıtlı modda idi kapattım sorunum halloldu çok teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı