YouTube Music nasıldır?

BreaKSooN05

Kilopat
Son zamanlarda Spotify bıkkınlık geçirtti. 2K Music'li playlistlerim var ama sürekli aynı şarkıları duyuyormuşum gibi hisseder oldum.

Yeni şarkılar keşfetmek farklı tarzlarda yabancı müzikler dinlemek istiyorum. Şarkı da bulamıyorum. Genel de önerilenleri ve keşfet i ilgimi çekmiyor. YouTube Music bu keşif konusun da nasıldır? Bir türe ait playlistlerinden memnun musunuz? Uygulamayı biraz deneyimledim çok fazla editli video vardı. YT shorts genelde.

Paylaşmak istediğiniz yabancı playlistleriniz varsa dinlemekten mutluluk duyarım iyi sosyaller.

Son zamanlarda Spotify bıkkınlık geçirtti. 2K Music'li playlistlerim var ama sürekli aynı şarkıları duyuyormuşum gibi hisseder oldum.

Yeni şarkılar keşfetmek farklı tarzlarda yabancı müzikler dinlemek istiyorum. Şarkı da bulamıyorum. Genel de önerilenleri ve keşfet i ilgimi çekmiyor. YouTube Music bu keşif konusun da nasıldır? Bir türe ait playlistlerinden memnun musunuz? Uygulamayı biraz deneyimledim çok fazla editli video vardı. YT shorts genelde.

Paylaşmak istediğiniz yabancı playlistleriniz varsa dinlemekten mutluluk duyarım iyi sosyaller.

Hocam 2K nedir ya. Ne yaptınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Biraz ortaya karışık bir zevkim var kusura bakmayın.

Geçen senelerde Epic Games'in dağıttığı ücretsiz Nitro ile gelen 3 aylık Premium denemeden beri kullanıyorum ve son derece memnunum.

Genel olarak kendi zevkime uygun Mix'ler çıkarıyor bana ve gayet tutarlı ürünleri sunuyor.

Papara ile aylık 8₺ Premium veriyorum ve hem müziğimi rahatla dinliyorum hem de reklamsız bir keyif yaşıyorum.

Ses kalitesi olarak apple music > spotify > youtube diyebilirim. Keşif konusunda ise spotify >>> apple >>> youtube. Keşif konusunda sorununuz varsa youtube kesinlikle önermem.

Ses kalitesi olarak Apple Music > Spotify > YouTube diyebilirim. Keşif konusunda ise Spotify >>> Apple >>> YouTube. Keşif konusunda sorununuz varsa YouTube kesinlikle önermem.

Vallaha Apple Music kullanmadım ama diğer ikisi arasında çok da bir kalite farkı görmedim. Aynı şarkılar aynı kalitedeydi farklı bir yanı yoktu.

Keşif konusunda ise YouTube Music diyorum çünkü ne ararsan var normal bir YouTube içeriklerine erişim sağlayabiliyorsunuz aynı şekilde.

Ben Çince şarkı dinleyen ve dinlemekten son derece zevk alan biriyim ve Spotify üzerinde neredeyse hiçbiri yok.

Hatta telefonumda QQmusic var ki Çince bir uygulama ve buna rağmen Spotify'dan daha kullanışlı.

Geri
Yukarı