YouTube Ortamının Doğru Olmadığını Düşünüyorum

@Autistic Boy 'in üzerine fazla gitmeyin arkadaslar.
Sadece umdugunu bulamadigi icin isyan ediyor, dogal karsilamak lazim. Eminim aboneleri ve izlenme sayisi fazla olsaydi tam tersi youtube ortaminin cok düzgün oldugunu savunurdu.

Ayrica Erdem kardesim, kanalini inceledim videolar fena degil, sadece hicbirisi ilgimi cekmedi diyelim, ve cok hevesli isen pes etme bence. ;)

Edit: Bu arada sanirim Didim'de yasiyorsun. Ben gecen sene orada tatildeydim Venosa Beach Hotelde 11 gün kaldim. Bilseydim bulusurduk. Bu sene Marmaris Elegance International'dayim. Denk gelirsek bir kahvemi icersin. :)

Ayrıca Ruhi Çenet 2 Şubat'ta Didim'e gelmişti ve Didim cidden küçük bir yer ve onu bulması kolay olabilirdi ama o sırada evdeydim ahh... Ruhi Çenet'in eski sevgilisinden bahsediyordu bir videoda ve gerçekten, benim 11 senedir yaşadığım ilçede yani Didim'de, Ruhi Çenet'in anıları olmuş. Ruhi Çenet, Didim'i "Hayalet Kasaba" olarak isimlendiriyor sebebi aslında apaçık ortada çünkü, kış ayları bomboş ve sosyal olmayan berbat bir yer.

Ruhi Çenet, Didim'i "Hayalet Kasaba" olarak isimlendiriyor sebebi aslında apaçık ortada çünkü, kış ayları bomboş ve sosyal olmayan berbat bir yer.

Oysa ben cok sevdim, özellikle Altinkum ve barlari. :)
Hatta denk düserse oradan bir yazlik almayi düsünüyorum, fiyatlari takipteyim an itibari ile...

Oysa ben cok sevdim, özellikle Altinkum ve barlari. :)
Hatta denk düserse oradan bir yazlik almayi düsünüyorum, fiyatlari takipteyim an itibari ile...
İstersen tanışalım? :D Didim sonuçta küçücük yer.

@Autistic Boy 'in üzerine fazla gitmeyin arkadaslar.
Sadece umdugunu bulamadigi icin isyan ediyor, dogal karsilamak lazim. Eminim aboneleri ve izlenme sayisi fazla olsaydi tam tersi youtube ortaminin cok düzgün oldugunu savunurdu.

Ayrica Erdem kardesim, kanalini inceledim videolar fena degil, sadece hicbirisi ilgimi cekmedi diyelim, ve cok hevesli isen pes etme bence. ;)

Edit: Bu arada sanirim Didim'de yasiyorsun. Ben gecen sene orada tatildeydim Venosa Beach Hotelde 11 gün kaldim. Bilseydim bulusurduk. Bu sene Marmaris Elegance International'dayim. Denk gelirsek bir kahvemi icersin. :)
Ben Didim Yenihisar taraflarındayım. :D

Konuyu hortlattım, kusura bakmayın.
Hocam, kanalınızı inceledim. İncelememe dayanarak, çok enerjik ve zevk ile video çeken bir arkadaşımızsınız. Kampanya hakkında konuşursak, Türkiye'de tutacağını hiç zannetmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı