Çözüldü YouTube Premium alınmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

F0rm3t4

Attopat
Daha fazla  
Merhaba. İyi akşamlar. YouTube Premium almak istiyorum. Fakat alamıyorum maalesef. İstekte bulunduğunuz öge satın alınamıyor hatası veriyor. Başka bir telefonda denedim fakat olmadı. Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler. İyi akşamlar.

Çözüm
Tarayıcıdan girince oldu hocam. Tarayıcıdan girmek içinde sitenin üstüne basılı tutup grupta yeni sekmede aça bastım.
Merhaba. İyi akşamlar. YouTube Premium almak istiyorum. Fakat alamıyorum maalesef. İstekte bulunduğunuz öge satın alınamıyor hatası veriyor. Başka bir telefonda denedim fakat olmadı. Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler. İyi akşamlar.

Uygulamadan denediyseniz siteden, siteden denediyseniz uygulamadan denemenizi öneririm.

Hocam şu an bilgisayarım yanımda değil.

Hocam şu an bilgisayarım yanımda değil. Telefondan tarayıcıdan girebilir miyim? Denedim fakat giremedim.

Hocam telefonun tarayıcısıda olur fark etmez bende de aynı sıkıntı olmuştu bende telefon tarayıcısından yapmıştım. Olmazsa farklı bir tarayıcı deneyin.

Hocam telefonun tarayıcısıda olur fark etmez bende de aynı sıkıntı olmuştu bende telefon tarayıcısından yapmıştım. Olmazsa farklı bir tarayıcı deneyin.
Hocam telefondan tarayıcıdan girmeye çalışınca uygulamaya atıyor. Yardımcı olabilir mısınız?

Herkese çok teşekkürler. Hallettim. İyi akşamlar.

Hocam YouTube'a basılı tutup yeni sekmede aç diyebilirsiniz tarayıcıdayken. Ya da tarayıcıda link girme yerine "m.youtube.com" yazabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı