YouTube Premium fiyatını hak ediyor mu?

Mobil için Vanced. PC için Adblock, TV içinse smart YouTube next kurun ücretsiz hayata devam edin :) ayrıca Vanced, YouTube Premuiumdan çok daha fazla özellik sunuyor size. YT Musicte hediyesi.

Evet uBlock Origin bilgirimizi satıyor (!)
Githubda açık kaynak kodlu veri toplamadiklarini söylüyor siz hala satıyor diyonuz.

Android'de YT vanced GitHub tarayıcıda uBlock Origin kullanın uğraşmanıza gerek yok.
Aynen, youtubeye de parayı bankadan borç alarak veriyorlar. O pluginleri en az 55m kişi kullanıyor ve her bir kişi için youtubeye para vermesi gerekiyor ve vermezse dava yiyor. Bilgisiz bilgisiz konuşma.

Bir adblockerdan zarar gelmez. Kullan geç.
Telefonuma niye bet sitesi reklamları geliyor?

Sadece reklamsız video için alanları mantıksız buluyorum. AdGuard uzantısını Chrome'a ekliyorum ve 2 saniyede ücretsiz bir şekilde reklam sorununu hallediyorum :) Ama bunun dışındaki özellikleri için alınabilir.

Ha bir de demeden geçmeyeyim, video indirme olayını da buradan ücretsiz halledebiliyorum :D

Bir de şu disslike sayısını sadece premium versiyona sahip kullanıcılar görebiliyormuş. Bu hareketi yüzünden YouTube kara listemde :D 1 lira vermiyorum :)

Geri
Yukarı