YouTube Premium fiyatını hak ediyor mu?

Son düzenleme:
Ben bağışlarla kazanıyor sanıyordum o zaman kaldırsam mı bilemedim güvenli bir şekilde mi satıyor TikTok gibi mi?

Aktif olarak kullanan birisi için sonuna kadar hak ediyor. Arada bir giriyorsa adblocker onun için YouTube'a para veriyor, kullanabilir. Adblocker nasıl para kazanıyor diye soracak olursanız tabii ki de bilgilerimizi satıyor.

Aktif olarak kullanan birisi için sonuna kadar hak ediyor. Arada bir giriyorsa adblocker onun için YouTube'a para veriyor, kullanabilir. Adblocker nasıl para kazanıyor diye soracak olursanız tabii ki de bilgilerimizi satıyor.

Evet uBlock Origin bilgirimizi satıyor (!)
Githubda açık kaynak kodlu veri toplamadiklarini söylüyor siz hala satıyor diyonuz.

Bu reklamı gösterme seçeneği yapıp 1.5 saniyede atlayabilirsiniz reklamı. Ben öyle yapıyorum şahsen. Diğer türlü Premium alırdım. Reklamlar bu şekilde dert olmuyor benim için.

Android'de YT vanced GitHub tarayıcıda uBlock Origin kullanın uğraşmanıza gerek yok.

Bende uzun zamandir Premium kullanıyorum arka planda oynatma ozelligi ve telefonda picture in picture ozelligi cok isime yariyor bence fiyatina gore guzel ozellikler sunuyor.

Video izleyeceğim zaman bilgisayardan izliyorum ki zaten genelde izlemiyorum. Müzik için Apple Müzik kullanıyorum. Bilgisayarda da uBlock Origin olduğundan reklam izlemiyorum. Parası ülke şartlarında iyi ama bana hitap etmediğinden kullanmıyorum. 🙂

Yaklaşık 7 aydır YouTube Premium kullanıyorum.

Hem bilgisayarımda, hem de telefonumda aktif olarak kullanıyorum. İndirme özelliğini pek kullanmadım. Genel olarak reklamsız oynatma, arka planda oynatma ve kaldığım yerden devam etme özelliklerini kullanıyorum.

Mesela bilgisayarda dizi izlerken kapatıp Mobile geçince alt kısımda izlemeye devam et olarak hemen geliyor. Bu sayede kaldığım yerden devam edebiliyorum.

Ek olarak YouTube Music içerisinde dahil olarak geliyor. Gayet güzel ve estetik bir kullanımı var. Ses kalitesi gerçekten çok iyi. Spotify'a rakip bence.

Her ay 30 TL ödüyorum. Bence fiyatını sonuna kadar hak ediyor. Çünkü her gün en az 7 saat kullanıyorum.

Siz YouTube Premium kullanıyor musunuz? Veya fiyatını hak ediyor mu?
Ben Microsoft Edge kullanıyorum, Reklam Engelleyici'si var telefonda. Bilgisayarda da kendiniz kurabilirsiniz reklam engelleyiciyi. Bir de MP3 convert sitelerinden biriyle telefona müzik indiriyorum, dalga geçer gibi YouTube Music ile açıyorum. Reklam yok ve arkaplanda oynatma var. Eskiden Spotify kullanıyordum da Spotify artık cihaz dosyalarına bile reklam koyuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı