YouTube Premium iki kere para çekti

Pluxy01

Megapat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhabalar. Bugün ödeme yöntemim reddedildiği için üyeliğim askıya alındı. Kredi kartıyla ödüyordum nedense hata vermeye başladı. Birkaç kere denedikten sonra Papara ile ödedim. Fakat iki kere 17 TL para çekti. Google Pay'den baktığımda ise 2 adet Premium üyeliğim olduğu gözüküyor.
Ekran Resmi 2021-06-18 21.20.39.png
Görselde sol tarafta olan abonelik asıl aboneliğim. Geçmişine bakınca defalarca ödeme hatası olduğu gözüküyor.
Ekran Resmi 2021-06-18 21.22.28.png
Burada bakınca ise ayın 17'sinde parayı çektiği, fakat sonrasında tekrar çekmeye çalışıp reddedildiği gözüküyor. Diğer aboneliğe bakınca ise parayı çekiyor, ardından 3 kere çekmeye çalışıp başarısız oluyor. Ki bu saat 11:09'da oluyor. Ben 1 saat önce falan ödemeyi yaptım Papara'dan.
Ekran Resmi 2021-06-18 21.25.35.png
Ayrıca iki farklı ödeme yöntemi gözüküyor. 7015 olan kredi kartı, 8918 olan ise Papara kart.

Sonuç olarak ortada büyük bir hata var. Ne yapmam gerekiyor? İkinci aboneliği iptal etsem para iadesi yapılır mı? Ve Google'a durumu nasıl bildireceğim? Hatırladığım kadarıyla Online müşteri hizmetleri yoktu. Yardımlarınızı bekliyorum.

Hocam bir hesapta mı 2 adet premium üyelik var? Eğer öyleyse iptal etmeyi deneyebilirsiniz. Bir de, ücretsiz olarak hiç kullandınız mı? Bir ara ilk 1 ya da 3 ay ücretsizdi diye hatırlıyorum.
Evet ilk abone olduğumda 3 ay ücretsiz kullanmıştım sanırım. Aynı hesapta var iki üyelik. Google'a ticket attım bakalım geri dönerler umarım. İptal etsem bu ay geçerli olacağı için iade yapar mı ki?

Evet ilk abone olduğumda 3 ay ücretsiz kullanmıştım sanırım. Aynı hesapta var iki üyelik. Google'a ticket attım bakalım geri dönerler umarım. İptal etsem bu ay geçerli olacağı için iade yapar mı ki?

Hocam o konuda bilgim yok, umarım yaparlar. 3 ay ücretsiz denedikden sonra kaç ay para ödemediniz? (Eğer ödemediyseniz)

Aynı sorun bende de var fakat tek kartım var Papara o da. Nasıl düzeltiniz peki? İptal ettim ama tekrar çeker diye korkuyorum, o yüzden Papara'dan işlemi açık kısmını kapattım.

Aynı sorun bende de var fakat tek kartım var Papara o da. Nasıl düzeltiniz peki? İptal ettim ama tekrar çeker diye korkuyorum, o yüzden Papara'dan işlemi açık kısmını kapattım.
Tam hatırlamıyorum çok zaman geçmiş üzerinden ama Google'a mail attım diye hatırlıyorum. Sonra da hallolmuş olması lazım.

Geri
Yukarı