YouTube Premium öğrenci doğrulamasını yanlış hesapta yaptım

d1xl1te

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İzmir
Daha fazla  
Merhaba, bugün YouTube Premium ve Spotify'da öğrenci doğrulaması yapmaya karar verdim ve Spotify'da düzgün şekilde yaptım. YouTube'a geçtiğimde ise benden öğrenci belgesi istemedi ve direkt olarak kabul etti. Ve ikinci YouTube hesabıma yaptığımı fark ettim. Kendi hesabımda tekrar denedim fakat olmuyor. Bir çözümü var mıdır bunun?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, bugün YouTube Premium ve Spotify'da öğrenci doğrulaması yapmaya karar verdim ve Spotify'da düzgün şekilde yaptım. YouTube'a geçtiğimde ise benden öğrenci belgesi istemedi ve direkt olarak kabul etti. Ve ikinci YouTube hesabıma yaptığımı fark ettim. Kendi hesabımda tekrar denedim fakat olmuyor. Bir çözümü var mıdır bunun?

YouTube ile iletişime geçtiniz mi?

YouTube Help geçme süresi uzun olsa da yardımcı olacaklardır.
Sadece şu 2 konu için destek sunuyorlar.

20220823_155950.png

Merhaba arkadaşlar.

Konuyu hortlattığım için özür dilerim ama bu sorunu ben de yaşadım ve çözdüm.

Çözüm arayanlar için yazma gereği duydum. Konunun başlığında yazdığı gibi, yanlış youtube hesabıma öğrenci doğrulaması yaptım. Doğru youtube hesabıma doğrulama yapmaya çalıştığımda hata verip duruyordu.
Öğrenci doğrulamasını farklı bir ip adresine sahip bir cihazdan yaptım ve oldu.
Hatalı işlemi bilgisayarımdan yapmıştım. 1 ay sonra doğru hesabımdan doğrulama yapmaya çalıştığımda hala hata veriyordu. Cep telefonumun kendi internetinden bağlanarak cep telefonumdan yaptığımda sorunsuz bir şekilde oldu.
Bu arada hala çözemeyenler için Sheer ID mail adresi: [email protected] mailinizi ingilizce yazınız.

Geri
Yukarı