YouTube Premium parayı çekti ama abonelik gelmedi

Robin Buckley

Femtopat
Yer
Upside Down
Daha fazla  
YouTube Premium satın aldım. Kartımdan para çekildi ancak YouTube Premium hesabıma gelmedi. İletişim kurabileceğim bir yeri, bir türlü bulamıyorum. Nereden iletişime geçebilirim veya sorunum nasıl çözülür?

Alalı ne kadar oldu? Bende de aynı sorun olmuştu, uygulamadan çıkış girip geri girdiğimde aboneliğim aktif oldu.

Alalı ne kadar oldu? Bende de aynı sorun olmuştu, uygulamadan çıkış girip geri girdiğimde aboneliğim aktif oldu.

Yeni aldım 40 dakika civarı oldu. Bundan 5 ay önce de aynı sorun olmuştu ama o zaman iletişime geçebileceğim bir mail vardı ve iletişime geçince çözülmüştü. Şu an o mail adresini aradım ama bir türlü bulamadım.

Papara ile mi ödediniz?
İninal ile ödedim.

Yeni aldım 40 dakika civarı oldu. Bundan 5 ay önce de aynı sorun olmuştu ama o zaman iletişime geçebileceğim bir mail vardı ve iletişime geçince çözülmüştü. Şu an o mail adresini aradım ama bir türlü bulamadım.

İninal ile ödedim.
Buradan iletişime geçmeyi deneyebilirsiniz: YouTube Yardım

İninal ile ödedim.
Acaba YouTube yerine YouTube music premium mu aldınız? Öyle değilse de YouTube destek ile iletişime geçip dekont gönderin.

Geri
Yukarı