YouTube ücreti çekti ama Premium aboneliği başlamadı

Hans Landa

Kilopat
Yer
İstanbul
Selamlar. Papara cashback ile YouTube siteden kart bilgilerini girerek Premium almaya calistim. Parayi cekti ama uyelik hala gozukmuyor. Bundan 10 dk once de Spotify için aldim ama onda bir sıkıntı olmadi. Papara'yi aradim cashback yatmis, uyelik alinmis gozukuyor. YouTube ile gorusun dedi. Destek mailine yazdim donus bekliyorum bakalim.

A7BF058F-3062-4572-A507-7EFA12EE93CB.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar. Papara cashback ile YouTube siteden kart bilgilerini girerek Premium almaya calistim. Parayi cekti ama uyelik hala gozukmuyor. Bundan 10 dk once de Spotify için aldim ama onda bir sıkıntı olmadi. Papara'yi aradim cashback yatmis, uyelik alinmis gozukuyor. YouTube ile gorusun dedi. Destek mailine yazdim donus bekliyorum bakalim.

Eki Görüntüle 1202893
GPlay canlı destek de var. Orayı da kullanabilirsiniz.

Google işlemleri anında oluyor aslında. Farklı bir mail adresine ödeme yapmış olma ihtimaliniz yok değil mi? Mailinize bakın ödeme yapınca mail geliyor.

Eki Görüntüle 1202893

Birebir aynı sorunu yaşıyorum. Destekten bir yanıt geldi mi? Sorunu nasıl çözdünüz?

Geri
Yukarı