YouTube Premium ücretsiz deneme

• Konuyu başlatan yms
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 76
  • Görüntüleme 12B
Birincisi benim yerimin neresi olduğu seni ilgilendirmez. 2. si belliki yazdıklarından çabaladıklarından yaşı küçük bir kardeşimizsin sana tavsiyem böyle 15 tlden kaçmak için açık arayacığına ücretsiz eğitim seminerlerine katı ve internet üzerinden para kazanma yollarına yönel.
Benim parayla ilgili bir sorunum yok. Öğrenciyim nesini anlamıyorsun. Adamlar öğrenci planına liseleri dahil etseydi seve seve alırdım ama adblockera 30tl vermem.

Konuyu tam okumadığın için anlamamış olabilirsin. Yeni hesap açıp sınırsız kullanmak herkesin yaptığı ve bildiği bir şey zaten. Ben sadece kendi hesabımızı değiştirmeden ne kadar kampanyadan yararlanabilirim diye sordum. Ufak bir beleşçilik sadece. Belli ki paran çok. Milleti aşağılıyorsun aklınca.

bu sebepten ötürü netflix 1 aylık bedava şeyini yapmayı bırakmıştı, gücünüz 30 lira vermeye yetmiyorsa 1 ay bedava için sürekli koşturmanın bir anlamı yok aç gibi.

Ben hayatım boyunca bilgisayarıma 1 tane korsan oyun indirmemiş birisiyim. Bir sürü ücretsiz alternatifi varken reklam sürelerini uzatarak beni premium satın almak zorunda bırakan bir şirkete 5 kuruş bile veresi gelmiyor insanın. Zaten bu yöntemle en fazla 2 ay daha ücretsiz oluyor. Sonra reklamlara katlanamayıp yine premium alacağım muhtemelen.

Yeni konular

Geri
Yukarı