YouTube Premium ücretsiz deneme

• Konuyu başlatan yms
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 76
  • Görüntüleme 11B

yms

Hectopat
Kafama takılan bir soru var. Bildiğim kadarıyla her Gmail hesabı için 1 ay ücretsiz Premium deneme var. Peki her ay Gmail hesabı açıp ücretsiz aile planına kendi ana hesabımızı davet edersek tek hesaptan sınırsız Premium hesap kullanabilir miyiz? Teorik olarak mantıklı ama işe yarar mı bilmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence uğraşacak bir şey yok hesap açmak aylık 5 dakika ve tüm aile kullanabiliyor. Merak ettiğim nokta bir limiti var mıdır?

Limiti var mıdır bilemiyorum fakat Google sürekli aynı adresten hesap açılarak sistemin suistimal edildiğini düşünürse sizi engelleyebilir belki bir ihtimal.

Lisede öğrenci indirimi olmaması çok saçma. Bilgisayardan zaten bir işe yaramıyor ara sıra telefondan girdiğimde reklam çıkmasın yeter. Bir süre deneyeceğim.

Tabi asıl sorundan bahsetmek gerekirse tek korkum aynı ödeme yöntemini tanıması.

Son düzenleme:
Papara kullanarak ödemenin yarısını geri alıyorsun. Öğrenci indirimine gerek yok. Fakat Youtube Premium bence gereksiz. Reklamlar için Adblock, müzik içinse Spotify kullan geç. Ama tercihine kalmış tabii.

Papara kullanarak ödemenin yarısını geri alıyorsun. Öğrenci indirimine gerek yok. Fakat Youtube Premium bence gereksiz. Reklamlar için Adblock, müzik içinse Spotify kullan geç. Ama tercihine kalmış tabii.
Mobilde adblock olmadığı için. Bir de bana da gereksiz geldiği için beleş kullanmak istiyorum zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı