YouTube Premium'a geçilir mi?

Kastor

Hectopat
Yer
12. yüzyıldaki Şam
Daha fazla  
Her yerde karşıma çıkıyor YouTube Premium reklamları. Merak edip nedir bu YouTube Premium diye araştırdım ve neredeyse hiçbir farkı yok normal YouTube ile. Sizce geçmek çok bir şey fark ettirir mi?

Kesinlikle geçilir. Fiyatı kimine pahalı, kimine ucuz orasını bilemem ama Premium özelliğinin gelmesi gerçekten çok iyi oldu. Kaç yıldır ekran kapalı video, şarkı dinleyemiyorduk.

Her yerde karşıma çıkıyor YouTube Premium reklamları. Merak edip nedir bu YouTube Premium diye araştırdım ve neredeyse hiçbir farkı yok normal YouTube ile. Sizce geçmek çok bir şey fark ettirir mi?
  • Reklam yok. (Eklenti ve mobilde uygulamalarla da kaldırılabiliyor)
  • Mobilde videoyu indirme özelliği,
  • Mobilde Youtube Music ile müzik indirme ve internetsiz izleme özelliği.
  • Ekran kapalı olsa da videonun-şarkının devam etmesi.
Birkaç özellik daha var. Özellikler az gözükse de kullanım olarak çok avantajlı bana göre. Aile paketi yaptık biz. 6 kişi 26 lira veriyoruz aylık.

Uzun yola çıkarken telefona film, video vs. indirmek için ideal, müzik de aynı şekilde.

Ben memnunum, tavsiye ederim.

Reklamsız mis gibi kullanım. Arka planda çalışma özelliği gibi artıları da var. Premium hesaba geçtikten sonra kafam rahatladı resmen.

Bence gereksiz. Aylık 10 TL vereceğime 20 saniyelik 2 tane reklam izleyip videomu izlerim. Müzik için Spotify var bir de AdBlock kullanıyorsanız zaten az reklam çıkacaktır ama istemiyorsanız geçebilirsiniz seçim sizin.

Yeni konular

Geri
Yukarı