YouTube reklam engelleyici şartını kaldırma

EfeOkyay

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 3 video izledikten sonra ardından şöyle bir uyayı alıyorum: "reklam engelleyiciler YouTube'un hizmet şartları'nı ihlal ediyor" reklam engelleyici kapatınca da 5 dakikada bir 2 tane reklam geliyor. Bunun bir çözümü falan yok mu?

Opera'nın YouTube eklentisi var YouTube oradan açıyorum reklam falan görmedim.

Opera da yüklü bende evet orada YouTube sorunu şimdilik sorunsuz ama Opera'yı nedense ana tarayıcı olarak kullanamıyorum rafine bir tarayıcı değil, en basit örnek Edge tarayıcı da sağ tıklayınca Türkçe'ye çevir var Opera'da Türkçe eklentileri bile düzgün çalışmıyor, ayrıca Opera'da Chromium tabanlı bir tarayıcı aynı sorunu çok yakında yaşayacak nereden mi biliyorum Opera GX'te YouTube başladı üstelik öyle böyle değil YouTube izlettirmeyecek seviye de.

AdGuard ile engelleyebilirsiniz. Eğer AdGuard yüklü iken reklam engelleyici uyarısı gelirse AdGuard ın ayarlarından filtreleri güncelleyin ve sayfayı yenileyin. Sorun çözülüyor.

Lütfen link paylaşabilir misiniz?

Opera da yüklü bende evet orada YouTube sorunu şimdilik sorunsuz ama Opera'yı nedense ana tarayıcı olarak kullanamıyorum rafine bir tarayıcı değil, en basit örnek Edge tarayıcı da sağ tıklayınca Türkçe'ye çevir var Opera'da Türkçe eklentileri bile düzgün çalışmıyor, ayrıca Opera'da Chromium tabanlı bir tarayıcı aynı sorunu çok yakında yaşayacak nereden mi biliyorum Opera GX'te YouTube başladı üstelik öyle böyle değil YouTube izlettirmeyecek seviye de.

Lütfen link paylaşabilir misiniz?

Artı -1 Eksi

Yeni konular

Geri
Yukarı