YouTube reklam engelleyici şartını kaldırma

EfeOkyay

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 3 video izledikten sonra ardından şöyle bir uyayı alıyorum: "reklam engelleyiciler YouTube'un hizmet şartları'nı ihlal ediyor" reklam engelleyici kapatınca da 5 dakikada bir 2 tane reklam geliyor. Bunun bir çözümü falan yok mu?

uBO kurduktan sonra quick fixes filtresinin açık olduğundan emin olun. YouTube adblock kapat dediğinde uBO filteler sayfasına gelip quick fixes'ın yanındaki saate basıp güncelle deyin. Sonra YouTube sekmesini yeniden yükleyin.

YouTube Premium almak bu kadar zor olmamalı.
NordVPN denemek ister misiniz sayın akıllı üye?

aylik 1 sakız parasi verip hic reklam izlememek nasil "parami carcur etme" klasmanina giriyor tam bir merak konusu
Tamam ver o zaman buyur ver madem ki 1 aylık sakız parası dicem de sakız bile pahalandı onun bile farkına varmamışşındır :D

Ha yok ben sana niye para veriyim diyosan da öyle yok sakız parası yok şuncacık para için lafları çabalama

Tamam ver o zaman buyur ver madem ki 1 aylık sakız parası dicem de sakız bile pahalandı onun bile farkına varmamışşındır :D

Ha yok ben sana niye para veriyim diyosan da öyle yok sakız parası yok şuncacık para için lafları çabalama
Bir seyin ucuz olmasi tanimadigim adamlara bedava verecegim anlamina mi geliyor iyi misin sen?

Yeni konular

Geri
Yukarı