YouTube reklam engelleyici yasağı nasıl çözülür?

edge üzerinde Google eklenti mağazasından uBO kullanıyorum ömrüm hayatımda bi kere engelleyici kapat dedi. Opera kullanan arkadaşlarda durmadan çıkıyor eklenti farketmeksizin

Arkadaşlar bu olay olduğundan beri 3-4 kere yine o yasak çıktı. Her seferinde tarama verilerini silmekten bıktım. Ubo AdGuard vs hiçbiri fayda etmiyor. Kalıcı bir çözüm yok mu yahu?

brave güncel. adguard eklentisi kurulu. ubodaki verileri temizleyip güncelledim de... e daha ne yapmam lazım sıkıldım artık şu yasaktan.

Arkadaşlar bu olay olduğundan beri 3-4 kere yine o yasak çıktı. Her seferinde tarama verilerini silmekten bıktım. Ubo AdGuard vs hiçbiri fayda etmiyor. Kalıcı bir çözüm yok mu yahu?

Brave güncel. AdGuard eklentisi kurulu. Ubodaki verileri temizleyip güncelledim de... E daha ne yapmam lazım sıkıldım artık şu yasaktan.

Bir daha çıkmaması için neler yapmam lazım birisi anlatabilirse çok sevinirim. Zamanım yok ve uğraşmak istemiyorum sürekli...

Arkadaşlar reklam engelleyici yasağını kaldırmak için bir sürü uzantı denedim işe yaramadı sonrasında Brave tarayıcı yükleyip sorunu çözdüm fakat artık Brave'de de reklam engelleyici yasağı çıkıyor. Reklamsız kesinlikle izleyemiyorum lütfen yardımcı olabilir misiniz?

Ben librewolf kullanıyorum çok iyi bir tarayıcı reklamları engelliyor hiç bildirim de almıyor bence kullanılabilecek en iyi tarayıcı.

Ben librewolf kullanıyorum çok iyi bir tarayıcı reklamları engelliyor hiç bildirim de almıyor bence kullanılabilecek en iyi tarayıcı.

Önerdiğiniz librewolf ayarları var mı? Şunu açın/kapatın gibi...

Librewolfu hiç beğenemedim. Abi Brave kullanıp da reklam engelleyici yasağına çözüm bulan yok mu ya? Gerçekten sıkıldım her 3 günde bir tarama verilerini temizleyip hesaplara giriş yapmaktan ya! Yardım istiyorum 🥺🥺

Son düzenleme:
Önerdiğiniz librewolf ayarları var mı? Şunu açın/kapatın gibi...

Librewolfu hiç beğenemedim. Abi Brave kullanıp da reklam engelleyici yasağına çözüm bulan yok mu ya? Gerçekten sıkıldım her 3 günde bir tarama verilerini temizleyip hesaplara giriş yapmaktan ya! Yardım istiyorum 🥺🥺

Hocam YouTube'a yazarsanız yapılması gereken ayarları bulursunuz şimdi aklımda değil ama 2-3 ayarı açıp kapatıyorsunuz mis gibi browser oluyor.

Geri
Yukarı