YouTube reklam politikası çok saçma bir hal aldı

Geçen telefondan Youtube'a gireyim dedim, PC'de alışmışım Adblocker'a yemin ediyorum sinir krizi geçirdim.
Biliyorum o duyguyu hocam. PC'de rahat rahat takılırken telefonda videodan çok reklam izliyordum.

Premium Öğrenci alınca çok daha iyi oldu.

Arkadaşlar, son zamanlarda YouTube iyice zıvanadan çıktı. Artık reklamları atlayamıyoruz ve bana art arda 15 sanıyelık 2 atlanamayan reklam verıyor. Eskıden 5 sanıye atlanabılır reklamı olan YouTube şımdı 30 sanıye 40 sanıye reklam vermeye başladı. Bazen 1 dakıka bıle oluyor. Insanı çıleden çıkartıyor. Bır vıdeoya bakayım çıkayım dıyorum reklamı görünce deliriyorum. Sizin düşünceniz nedir?

Bu iki reklamı üst üste verdi.

Eki Görüntüle 2088913Eki Görüntüle 2088914
Bende 2 dakikalık reklamlar veriyordu tam televizyon'a dalacakken premium almaya karar verdim.
Aile paketi alın gayet de uygun.

Bunun kısa bir taktiği var hemen anlatıyorum. Reklam çıktığı zaman kırmızı ile yuvarlak içine aldığım ünlem işaretine tıklıyorsunuz ardından reklam merkezi açılıyor oradan reklamı engelle sonrasında devama tıklıyorsunuz ve reklam engellendi. Google'da bu reklamı tekrar görmeyeceksiniz. Yazısı çıkıyor sonra pencereyi kapatıp videonuza devam edebilirsiniz bu iPhone telefonlarda Safari ve YouTube uygulamasında oluyor şu an PC'den de denedim oldu muhtemelen bütün telefon ve PC'lerde oluyor.
Adsız.png

Arkadaşlar, son zamanlarda YouTube iyice zıvanadan çıktı. Artık reklamları atlayamıyoruz ve bana art arda 15 sanıyelık 2 atlanamayan reklam verıyor. Eskıden 5 sanıye atlanabılır reklamı olan YouTube şımdı 30 sanıye 40 sanıye reklam vermeye başladı. Bazen 1 dakıka bıle oluyor. Insanı çıleden çıkartıyor. Bır vıdeoya bakayım çıkayım dıyorum reklamı görünce deliriyorum. Sizin düşünceniz nedir?

Bu iki reklamı üst üste verdi.

Eki Görüntüle 2088913Eki Görüntüle 2088914

Bilgisayar için uBlock ve AdGuard, mobil için vanced kullanıyorum. Vanced kapatıldı revanced devamke. Revanced video içi sponsorlu içerikleri dahi atlama özelliğine sahip.

Tv'de reklam sınırı konmadan önce çocuklar duymasın ve kurtlar vadisi dizisi vardı.Cd İnanın dizi bir bölümü 1,5 2 saat sürüyor. Reklamda 1.5 iki saat sürüyor. KV o dönem bir ekonomik sıkıntı oldu. Reklam iptalleri oldu. TV Lee siz reklamı iptal etmeyin reklam süresini beleşe uzatalim dediler. . İnanın dizi 1 saat ise reklam eski bölüm özeti filan 4 saati bulduydu.

Yeni konular

Geri
Yukarı