YouTube reklam politikası çok saçma bir hal aldı

Geçen telefondan Youtube'a gireyim dedim, PC'de alışmışım Adblocker'a yemin ediyorum sinir krizi geçirdim. Oradan Instagram'a zıpladım yine sinir krizi geçirdim.

Millet bu reklamlarla saçma sapan şeylere iyi dayanıyor vallahi.
Sırf telefondan girebilmek için Youtube Premium kullanıyorum, fiyatı da uçtu zaten.

Arkadaşlar, son zamanlarda YouTube iyice zıvanadan çıktı. Artık reklamları atlayamıyoruz ve bana art arda 15 sanıyelık 2 atlanamayan reklam verıyor. Eskıden 5 sanıye atlanabılır reklamı olan YouTube şımdı 30 sanıye 40 sanıye reklam vermeye başladı. Bazen 1 dakıka bıle oluyor. Insanı çıleden çıkartıyor. Bır vıdeoya bakayım çıkayım dıyorum reklamı görünce deliriyorum. Sizin düşünceniz nedir?

Bu iki reklamı üst üste verdi.

Eki Görüntüle 2088913Eki Görüntüle 2088914

YouTube'da reklam çıkmaması için uBlock Origin kullanın hocam.

Hocam görev çubuğunuz için TranslucentTB mi kurulu yoksa Saydamlık efekti mi kapalı

Örneğin 1 video açıyorsun reklam (2) kere. Video'yu 1 dakika izliyorsun sonra durdurup çok ileri sarıyorsun (2) kere reklam daha çıkıyor. Keşke Video'yu kısa izleyip atlamada etkilemezse reklamları.
Onun dışında atlanmayan reklam normal. Örneğin TV izlerken hiç reklam atlanmıyor. Reklam bitene kadar beklenmesi gerekiyor o yüzden YouTube güzel.

Arkadaşlar, son zamanlarda YouTube iyice zıvanadan çıktı. Artık reklamları atlayamıyoruz ve bana art arda 15 sanıyelık 2 atlanamayan reklam verıyor. Eskıden 5 sanıye atlanabılır reklamı olan YouTube şımdı 30 sanıye 40 sanıye reklam vermeye başladı. Bazen 1 dakıka bıle oluyor. Insanı çıleden çıkartıyor. Bır vıdeoya bakayım çıkayım dıyorum reklamı görünce deliriyorum. Sizin düşünceniz nedir?

Bu iki reklamı üst üste verdi.

Eki Görüntüle 2088913Eki Görüntüle 2088914
Telefon için bir adblocker var mı?

Geçen telefondan YouTube'a gireyim dedim, PC'de alışmışım Adblocker'a yemin ediyorum sinir krizi geçirdim. Oradan Instagram'a zıpladım yine sinir krizi geçirdim.

Millet bu reklamlarla saçma sapan şeylere iyi dayanıyor vallahi.

Hocam Android kullanıyorsanız açık kaynak kodlu newpipe uygulamasını tavsiye ederim vanced vs uygulamaları asla kurmayın.

PC için Brave tarayıcı kullanmanızı tavsiye ederim. Sadece YouTube değil reklamların tamamını kendi engelleyicisi ile engelliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı