YouTube Reklamın Dozunu Aştı

@Tyler Deinsburg kardeş konuyla alakası yok ban yiyebilirim, ama umrunda değil söylediğin laf beni çok kırdı. Polislere akşama kadar oturuyor, 3000 TL alıyor demişsin. Kardeş benim babamda polis ve bir saat geç gelin içime kurt düşüyor. Olaylarda var aklıma çok takılıyor. Babama birsey mi oldu diye, kardeş kolayca sen yap aksama kadar oturuyor dedin hergün olay oluyor nerdeyse hersey o kadar kolay değil hergün polis ölüyor. O insanların canını tehlikedeyken sen evinde rahatça oturuyorsun. Ateş düştüğü yeri yakar demişler.
Onlar ölüyor sen evinde oturuyorsun ben her gece zar zor uyuyorum. Lütfen lafları dikkat et.

@Tyler Deinsburg kardeş konuyla alakası yok ban yiyebilirim, ama umrunda değil söylediğin laf beni çok kırdı. Polislere akşama kadar oturuyor, 3000 TL alıyor demişsin. Kardeş benim babamda polis ve bir saat geç gelin içime kurt düşüyor. Olaylarda var aklıma çok takılıyor. Babama birsey mi oldu diye, kardeş kolayca sen yap aksama kadar oturuyor dedin hergün olay oluyor nerdeyse hersey o kadar kolay değil hergün polis ölüyor. O insanların canını tehlikedeyken sen evinde rahatça oturuyorsun. Ateş düştüğü yeri yakar demişler.
Onlar ölüyor sen evinde oturuyorsun ben her gece zar zor uyuyorum. Lütfen lafları dikkat et.
Benim arkadaşımın babası da polis anlıyorum yani seni biliyorum ama çok takılma o konulara olur da inşallah olmaz şehit olursa cennetin en güzel köşesine yer ayırtmış olacak hem senin için hem annen için hem varsa kardeşlerin için. İsyanını bana ve ya başkasına değil 1 ay önce bu savaşı başlatan padişaha yap. Bunlar hep oy toplama çabası seçim bittiğinde eğer yine o parti kazanırsa savaşlar durulacak merak etme.

Arkadaşlar fark edenler var mı bilmiyorum ama son 2-3 haftadır 100.000+ aboneye sahip kanallardan bir şey izleyeceğiniz zaman hemen video başlamadan videolu reklam geliyor ve bunların birçoğu geçilemeyen mecbur izlemek zorunda olduğumuz reklamlar. Önceden videonun 10. saniyesinde altta küçük bir kare şeklinde ve kapatılması bir tıka bakan bu reklamlar artık eskisi kadar yok artık çoğu reklam videolu. Hatta videonun ortasında bile bunlardan var. Bunlardan sıkılan bir tek ben olamama sanıyorum.

YouTube vanced, adblocker kullanabilirsin. Veya YouTube Premium alabilirsin.

Geri
Yukarı