YouTube Revanced 18.23.35 hata veriyor

AHM_MASTER

Centipat
Daha fazla  
YouTube revanced 18.23.35 sürümünü kullanıyordum ama bugün hata almaya başladım. Calisan bir sürüm var mı? Yardimci olur musunuz?

Dosya Ekleri

• Screenshot_2024-03-29-19-20-51-677_app.revanced.android.youtube.jpg
    Screenshot_2024-03-29-19-20-51-677_app.revanced.android.youtube.jpg
    49,7 KB · Görüntüleme: 167
Eğer sadece reklamsız kullanma ve video indirme için kullanıyorsanız newpipe işinizi görür. Arayüzü normal youtube'dan farklı ama sorunsuz çalışıyor.

Artık farklı bir Micro G uygulaması kullanılıyor. YouTube'un sürüm 19.04.37 APK dosyasını indirin ve Revanced Manager üzerinden güncel yamaları YouTube'un APK dosyasına derleyin, sonra da GitHub'dan Revanced/GmsCore'u indirin ve Google hesabınıza oturum açın.

Yapamadığınız bir şey olursa bana yazarsınız.

Son düzenleme:
Revanced manageri indirip uygulama içinden yeni microg ve revanced extendet indirin sorun çözülüyor
Bu uygulamanın resmi bir indirme sayfası varsa yollayabilir misiniz? İnternette bolca sahtesi mevcut. Anlattığınızdan anladığım kadarıyla dediğiniz sayfadan derleme ile uğraşmadan hazır apk ile kurulum yapılabiliyor.

Bu uygulamanın resmi bir indirme sayfası varsa yollayabilir misiniz? İnternette bolca sahtesi mevcut. Anlattığınızdan anladığım kadarıyla dediğiniz sayfadan derleme ile uğraşmadan hazır apk ile kurulum yapılabiliyor.
Derleme yapmanızı tavsiye ederim, apk dosyalarına virüs koyabiliyorlar. Revanced Manager'ı kendi sitesinden veya GitHub'dan indirebilirsiniz.

Geri
Yukarı