YouTube Vanced ve YouTube Revanced farkları nelerdir?

Çalıştı ama uygulama çok takılıyor ve vanced gibi rahat değil. Yukarıda birisi git hub linki paylaşmış şimdi onu deneyeceğim.

Hocam link güvenilir değil mi? Ne olur ne olmaz sorayım dedim.
Çözümü buldum genelde işe yarıyormuş. Ana youtube uygulamasını google playde kaldır diyip güncellemeleri sıfırla sonra ayarlardan uygulama bölümünden verileri sil, başka bir google hesabı ile giriş yap ana youtube da. Vanced manager da Micro g ve youtube vanced sil tekrar kur fakat eski bir sürümü kur. Ben 16.16.38 sürümünü kurdum sorunsuz bir şekilde çalışıyor şuan da.

Burdan indir. Ben 1 yıldır kullanıyorum.
Hocam biraz karışık geldi. İndirmek için nasıl bir adım izleyeceğiz acaba? (Cihazım rootsuz)

Youtube Vanced dün tamamen fixlendi diye biliyorum bu olur umarım. Şimdi beyaz arayüzlü revanced ve değişen tasarım ile uğraşmak istemiyorum.

Hocam biraz karışık geldi. İndirmek için nasıl bir adım izleyeceğiz acaba? (Cihazım rootsuz)

YouTube Vanced dün tamamen fixlendi diye biliyorum bu olur umarım. Şimdi beyaz arayüzlü revanced ve değişen tasarım ile uğraşmak istemiyorum.

MicroG: https://github.com/cuynu/ytvanced/releases/download/18.01.38/Vanced.microG.0.2.27.231413.apk
Vanced :https://github.com/cuynu/ytvanced/r...e.Vanced.v18.02.33_Black_Universal_hotfix.apk
Music :https://github.com/cuynu/ytvanced/r...2/YouTube.Music.Vanced.v5.39.52_Universal.apk

Dosya yöneticisinden yüklemeyi deneyin.
Hocam ayarlar ---> uygulamalar kısmından kontrol ettim telefondan silmeme rağmen eski MicroG duruyormuş onu silince kurmayı denedim oldu.

Verdiğiniz linklerden kurulumu yaptım çok teşekkür ederim size. Gerçekten süpersiniz.

Ama tamamen fixlendi diye biliyordum bu nasıl mümkün oldu? 🙃 Bir eski sürümümü kullandık acaba?

Neyse Vancedi tekrar google hesabımla oyurum açarak kullanabildiğim için mutluyum. Sadece Arayüz siyah değil çok ufak değişiklikler varmış gibi geldi.(Disslike sayısı gözüküyor bu resmi youtubede geçen yıl kalkmıştı sanki, beğenme yeri tipi değişmiş.) Siyaha fazla alışmıştık. Siyah harici değişikliklere alışabilirim. Sorun yok.

Vanced kurulurken aşağıda shorts kısmı gizlenmiş onu ve shorts videoları ana sayfada gizle butonu açık geliyordu onuda kapattım tamamen shortlarıda düzelttim.

Hocam ayarlar ---> uygulamalar kısmından kontrol ettim telefondan silmeme rağmen eski MicroG duruyormuş onu silince kurmayı denedim oldu.

Verdiğiniz linklerden kurulumu yaptım çok teşekkür ederim size. Gerçekten süpersiniz.

Ama tamamen fixlendi diye biliyordum bu nasıl mümkün oldu? 🙃 Bir eski sürümümü kullandık acaba?

Neyse Vancedi tekrar Google hesabımla oyurum açarak kullanabildiğim için mutluyum. Sadece Arayüz siyah değil çok ufak değişiklikler varmış gibi geldi.(Disslike sayısı gözüküyor bu resmi YouTube'da geçen yıl kalkmıştı sanki, beğenme yeri tipi değişmiş.) Siyaha fazla alışmıştık. Siyah harici değişikliklere alışabilirim. Sorun yok.

Vanced kurulurken aşağıda shorts kısmı gizlenmiş onu ve shorts videoları ana sayfada gizle butonu açık geliyordu onu da kapattım tamamen shortları da düzelttim.

Dislike sayıları vs. ayarlarkısmından en altta sponsor engelleme veya dislike butonu getir gibi eklentileri var. Ben özellikle sponsor engelini kapatmanızını tavsiye ederim. Videoyu yarıda kesip geçiyor çünkü.

Dislike sayıları vs. ayarlarkısmından en altta sponsor engelleme veya dislike butonu getir gibi eklentileri var. Ben özellikle sponsor engelini kapatmanızını tavsiye ederim. Videoyu yarıda kesip geçiyor çünkü.
Bu Vanced uzun bir süre fixlenmezse çok güzel olur sorun olmaz. Yardımlarınız için çok teşekkür ederim ve Jujutsu kaiseni 2 bölüm zar zor izleyebildim. Diğer bir çok insan gibi beni ekrana kitleyemedi nedense. Yakın zamanda tekrar izlemeyi deneyeceğim.😶‍🌫️

Bu Vanced uzun bir süre fixlenmezse çok güzel olur sorun olmaz. Yardımlarınız için çok teşekkür ederim ve Jujutsu kaiseni 2 bölüm zar zor izleyebildim. Diğer birçok insan gibi beni ekrana kitleyemedi nedense. Yakın zamanda tekrar izlemeyi deneyeceğim.😶‍🌫️

Nasıl :D. Fan falan değilim hocam, yanlış anlaşılma olmasın PP karizma sadece.

Yeni konular

Geri
Yukarı