YouTube Shorts için Canlı Yayın Özelliği Geldi

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
utube-shorts-icin-canli-yayin-ozelligi-geldi-kapak.jpg

Video paylaşım platformu YouTube, Shorts için yeni planlar tasarlıyor. Kullanıcılar artık Shorts akışında dikey canlı yayınları takip edebilecek. YouTube, TikTok Platformundan İlham Alıyor İzleyiciler, yapılan canlı yayınların kısa ön izlenimlerini görecek ve izlemek istedikleri zaman canlı izle seçeneğine tıklayarak yayına katılabilecek. Yani içerik oluşturuculara kullanıcıların TikTok platformunda çok beğendiği dikey canlı yayın özelliği sunulacak. Bu […]

Devamı: YouTube Shorts için Canlı Yayın Özelliği Geldi
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Eki Görüntüle 2112309
Video paylaşım platformu YouTube, Shorts için yeni planlar tasarlıyor. Kullanıcılar artık Shorts akışında dikey canlı yayınları takip edebilecek. YouTube, TikTok Platformundan İlham Alıyor İzleyiciler, yapılan canlı yayınların kısa ön izlenimlerini görecek ve izlemek istedikleri zaman canlı izle seçeneğine tıklayarak yayına katılabilecek. Yani içerik oluşturuculara kullanıcıların TikTok platformunda çok beğendiği dikey canlı yayın özelliği sunulacak. Bu […]

Devamı: YouTube Shorts için Canlı Yayın Özelliği Geldi
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...
Maalesef geldi dün kaydırırken baktım lucifer abi (!) yürüyerek canlı yayın yapıyor.

Sanki yavaş yavaş TikTok olmaya başladı.

Shorts'u kapatarak çok iyi ettiğimi bir kez daha anladım.

@vilaslaj Arama geçmişini kapatınca hem anasayfa hemde Shorts kapanıyor. Büyük bir zaman israfından kurtardı YouTube beni kendi kendine bu sayede. 😁

Geri
Yukarı