YouTube Shorts izlenmeleri düştü

İbrahim5433

Hectopat
Daha fazla  
Bundan 2-3 ay önce attığım Shorts videoları minimum 70-80k izlenirdi altına düşmezdi fakat son 1 ayda attığım tüm Shorts'lar ilk 30 dakika bir pump oluyor 6-7k izleniyor sonrasında tamamen 0 lanıyor saatte 2-3 kişi izliyor sadece, geçiçi bir şeydir diye düşündüm, daha kaliteli içerikler attım fakat 10 15 videodur aynı, YouTube gerçekten saçma bir algoritmaya bürünmeye başladı, bu sorunu yaşayan ya da çözümü hakkında fikirleri olan var mı?

Bundan 2-3 ay önce attığım Shorts videoları minimum 70-80k izlenirdi altına düşmezdi fakat son 1 ayda attığım tüm Shorts'lar ilk 30 dakika bir pump oluyor 6-7k izleniyor sonrasında tamamen 0 lanıyor saatte 2-3 kişi izliyor sadece, geçiçi bir şeydir diye düşündüm, daha kaliteli içerikler attım fakat 10 15 videodur aynı, YouTube gerçekten saçma bir algoritmaya bürünmeye başladı, bu sorunu yaşayan ya da çözümü hakkında fikirleri olan var mı?

Tamamen YouTube'nin algoritması ile alakalı videoları yüklemeye devam edin elinde sonunda izlenmeye devam eder.

Tamamen YouTube'nin algoritması ile alakalı videoları yüklemeye devam edin elinde sonunda izlenmeye devam eder.
Gerçekten çok garip bir algoritmaya sahip youtube, millet tiktoktan indirdiği videoları yt shortsta paylaşarak deli gibi izleniyor, biz emeğimizle içerik üretiyoruz keşfete çıkarmıyor falan, umarım yakın zamanda sağlam bir güncelleme gelir.

Gerçekten çok garip bir algoritmaya sahip YouTube, millet TikTok'tan indirdiği videoları YT Shorts'ta paylaşarak deli gibi izleniyor, biz emeğimizle içerik üretiyoruz keşfete çıkarmıyor falan, umarım yakın zamanda sağlam bir güncelleme gelir.

Normal Shorts algoritması ile YouTube'nin normal algoritması farklı Shorts'un algoritması TikTok ile aynı zaten ancak video çalmaları durumunda video sahibi kişinin telif hakkına sahip olduğunu bilmesi gerekiyor ancak çoğu kişi bilmediği için paylaşılıyor.

Geri
Yukarı