YouTube Shorts videoları izlenmiyor

murty0

Hectopat
Daha fazla  
3 gündür YouTube'a düzenli olarak her gün belirli saatlerde 5 video yüklüyorum, başlığa #shorts yazıyorum, ilgi çekici başlıklar kullanıyorum, açıklama ve etiket kısmını da boş geçmiyorum fakat 3 gündür 1 görüntülenme bile alamadım, ne yapmam lazım? Aynı videoları TikTok ve Instagram'a da yüklüyorum oralarda en azından 300-500 izlenme geldi ama YouTube'da asla gelmiyor.

3 gündür YouTube'a düzenli olarak her gün belirli saatlerde 5 video yüklüyorum, başlığa #shorts yazıyorum, ilgi çekici başlıklar kullanıyorum, açıklama ve etiket kısmını da boş geçmiyorum fakat 3 gündür 1 görüntülenme bile alamadım, ne yapmam lazım? Aynı videoları TikTok ve Instagram'a da yüklüyorum oralarda en azından 300-500 izlenme geldi ama YouTube'da asla gelmiyor.

Kanalı atar mısınız YouTube illaki bir ya da iki kişiye önerir videolarınızı eğer onlar beğenmezse daha da yaygınlaşmaz.

Arkadaşlarınızdan like ve yorum yapmasını isteyin. Böyle yaparak etkileşim olur ve insanların Shorts kısmına düşebilirsiniz.

Dediğim gibi diğer platformlarda izlenme alıyorum, burada asla alamadım. Şu anki izlenmelerin hepsi bana ait.

Son düzenleme:

Kanalım bu arkadaşlar. Dediğim gibi diğer platformlarda izlenme alıyorum, burada asla alamadım. Şu anki izlenmelerin hepsi bana ait.

Bu tarz videolar izleyicinin kafasını çok karıştırır bence aynı anda 4 video var birini izlerken diğerlerini kaçırır ve tekrar diğer videoları izlemek için zaman ayırmazlar hemen geçerler.

Yeni konular

Geri
Yukarı