YouTube Shorts videoları ve YouTube videoları izlenmiyor

Ege_Çelik

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar videolarım izlenmiyor. Editini güzel yaptım bende hata yok ama YouTube önermiyor, çözümü nedir? 1 yıl önce eskiden editsiz videolar paylaşıyordum 100 izlenmenin üstündeydi bilginiz olsun.

1693885152732.png

YouTube'un şu aralar dengesiz bir algoritması var (küçük kanallar için). O yüzden biraz şans işi. Bir video atarsın 10 izlenir, başka bir video atarsın 1000 izlenir. İzleneceksin diye bir şey de yok.

Büyük kanal derken abone sayısımı yoksa izlenme sayısımı çünkü kanalım 2120 abone. Bir de uzun videolarım izlenmiyor ne yapabilirim?
YouTube'un şu aralar dengesiz bir algoritması var (küçük kanallar için). O yüzden biraz şans işi. Bir video atarsın 10 izlenir, başka bir video atarsın 1000 izlenir. İzleneceksin diye bir şey de yok.

Aslında her ikisine bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Ama ben izleyicilere veya abonelere önerilme konusunda izlenmelerin yüksek olmasının daha aktif rol oynayacağını düşünüyorum abone sayısına nazaran. Ne yapabileceğin konusunda bir fikrim yok, dediğim gibi biraz şans işi.
Örneğin 90 küsür aboneli kanalıma Shorts videosu atmıştım ve 1 günde 600-700 civarı izlenme almıştı. Başka da videom yoktu kanalda. Neye göre videolar öneriliyor emin değilim. Shorts'da yine önerilme şansı daha yüksek onu biliyorum çünkü küçük kanalların 1-2 like almış hatta hiç like almamış saçma videoları bile karşıma çıkıyor ama uzun videolarda durum nasıldır onu bilmiyorum.

Hocam özel zamanlarda izleyici kitlesi artıyor. Seçim zamanı bende 2 seçim videosu yaptım 150-200k izlendi abonem 20den 150 oldu. Yani mesela voleybol videosu yapabilirsiniz. Tabii tutmayacak 5-10 videoda bir izlenir güzelce belki.

YouTube uzun videolarımı 40 kişiye öneriyor, 2 kişi tıklıyor sorun bu milletin videoları 10 milyon kişiye gösteriliyor 1 milyonu tıklıyor.

@WolreaG
bende trend içerikler yapıyorum

1693906237430.png

buda uzun videonun görüntülenmesi

Geri
Yukarı