YouTube Shorts videom neden izlenmiyor?

Mehmetcan900

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba ben bir kanal açtım ve ilk kısa videoyu yükledim ancak izlenme 0 beğeni 0 neden böyle bir sorun mu var?
Video Link
not: kanal İngilizce shorts videoları yüklemek için açılmıştır.

Merhaba ben bir kanal açtım ve ilk kısa videoyu yükledim ancak izlenme 0 beğeni 0 neden böyle bir sorun mu var?
Video Link
Videonun altına etiketler yazın, kanalınızı düzenleyin, daha dikkat çekici başlıklarla yayınlayın.

Video Link

Hocam izlenecek diye bir durum yok. Tutmamış olabilir. Videoları özellikle yeni atıldıysa da bu durum yaşanabilir. Bazen birkaç gün veya hafta geçiyor ondan sonra izlenmeye başlıyor.

Hocam izlenecek diye bir durum yok. Tutmamış olabilir. Videoları özellikle yeni atıldıysa da bu durum yaşanabilir. Bazen birkaç gün veya hafta geçiyor ondan sonra izlenmeye başlıyor.
Shorts videoları ilk 24 saatte 100 izlenmeyi geçmezse genellikle sonradan daha da izlenmiyor fakat haklısınız. Kendi tecrübelerime göre söyleyeyim. Bazen video atıyorum 600 izleniyor 1 saat içerisinde, bazen ise haftalar geçiyor 50 izleniyor.

Yardımlarınız için çok teşekkür ederim, ben YouTube kanalımda İngilizce shorts videoları paylaşırken video dili kısmından dili seçmeli miyim buna gerek var mı? Bu konu hakkında bir bilginiz var mı hocam videoya bir altyazı eklemeyeceğim ancak hedef kitle için bunlara ihtiyaç var mıdır?
1690136098228.png
@ArdaFlix @ahmttrn

Yardımlarınız için çok teşekkür ederim, ben YouTube kanalımda İngilizce shorts videoları paylaşırken video dili kısmından dili seçmeli miyim buna gerek var mı? Bu konu hakkında bir bilginiz var mı hocam videoya bir altyazı eklemeyeceğim ancak hedef kitle için bunlara ihtiyaç var mıdır?
Eki Görüntüle 1873864@ArdaFlix @ahmttrn
Evet, seçmelisiniz yoksa random olarak izleyicilere gösterilir.

Yardımlarınız için çok teşekkür ederim, ben YouTube kanalımda İngilizce shorts videoları paylaşırken video dili kısmından dili seçmeli miyim buna gerek var mı? Bu konu hakkında bir bilginiz var mı hocam videoya bir alt yazı eklemeyeceğim ancak hedef kitle için bunlara ihtiyaç var mıdır?
Eki Görüntüle 1873864@ardaflix @ahmttrn

Arkadaşın dediği gibi seçilmesi gerekiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı