YouTube Shorts'da istenmeyen videoların çıkmaması nasıl sağlanır?

Windows Adam

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Shorts'da her kaydırdığımda ya Blackpink ya BTS fan videoları çıkıyor, bıktım artık. Kanalı önerme diyorum, yine çıkıyor. Geçmişi ve arama verilerini sıfırladım gitmiyorlar ne yapabilirim?

Hocam farklı konuyla alaklaı bir video bulduğunuzda onları birkça defa izleyin. Sonra o kanal profilindeki bütün videoları da izleyin. Bu Kpop şeyi çıkınca da hiç uğraşmayın Türkiye'de bir ton var. Birisini engellesen başkası çıkar. O yüzden onlara disslike at geç.

Vallaha beni de bezdiriyor hocam. Bu kanallarin sahipleri olan kızları gerçekte görsem çok güzel seveceğim onları. Videolarda emekte yok. Arkaya bir klip bir de font'la text ekleyip müzik ekliyorlar bu. Bir kanal putin savaşı bitir yoksa ben ve "bts army" bitiririz a... diye bir post paylaşmıştı bu dediğim tarzda.

Vallaha beni de bezdiriyor hocam. Bu kanallarin sahipleri olan kızları gerçekte görsem çok güzel seveceğim onları. Videolarda emekte yok. Arkaya bir klip bir de Font'la text ekleyip müzik ekliyorlar bu. Bir kanal putin savaşı bitir yoksa ben ve "bts army" bitiririz a... Diye bir post paylaşmıştı bu dediğim tarzda.

Çoğu 13-14 yaşındaki ergen kızlar hocam zaten.

Vallaha beni de bezdiriyor hocam. Bu kanallarin sahipleri olan kızları gerçekte görsem çok güzel seveceğim onları. Videolarda emekte yok. Arkaya bir klip bir de font'la text ekleyip müzik ekliyorlar bu. Bir kanal putin savaşı bitir yoksa ben ve "bts army" bitiririz a... diye bir post paylaşmıştı bu dediğim tarzda.
Bir tanesi Apple'ye İphone 13 pro max istiyorum kpop idolüyüm çok ünlüyüm bana telefon gönderirseniz reklamınızı yaparım diye bir mail atmıştı bunu paylaşıyordu. A0 Türkçe'yi o videoda iliklerime kadar hissettim.

Bir tanesi Apple'ye İphone 13 pro max istiyorum kpop idolüyüm çok ünlüyüm bana telefon gönderirseniz reklamınızı yaparım diye bir mail atmıştı bunu paylaşıyordu. A0 Türkçe'yi o videoda iliklerime kadar hissettim.
Çoğu Türkçe konuşamıyor. Hiç emek yok videolarında azcık emek olsa o Türkçeyi düzgün kullanırlar. Fancam hazır zaten. Onun üstüne ne yazdığı anlaşılmayan bir yazı. Bitti. Video hazır. :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Bugün de bir tanesi cin düğünleri çok uzun sürer, evinizde ayna varsa yalnız değilsiniz gibi şeyler yazmış videoda iki saat kaynağı ne diye tartıştım kızla sonunda sustu Allah'tan.

Çoğu 13-14 yaşındaki ergen kızlar hocam zaten.

Hocam ne kadar nefret dolu olduğumu şoyle anlatayım. İslam'daki evli olmadan yapılan şey var ya o günah olmasa bunu onlara yapacağım. Siz benim ne demek istediğimi anladınız. Umarım ban yemeyiz ams cidden bunları düşünüyorum bunlara karşı.

Buldum 😁

Dosya Ekleri

• Screenshots_2021-10-30-19-04-53.png
    Screenshots_2021-10-30-19-04-53.png
    446 KB · Görüntüleme: 109

Yeni konular

Geri
Yukarı