YouTube silinen izleme geçmişi nasıl geri getirilir?

watchdogs123p

Kilopat
Yer
İstanbul
Herhangi bir sitede bir ürünü incelediğim zaman, hep sağda solda incelediğim ürünle ilgili reklamlar çıkması beni rahatsız etmişti. Ben de Google hesabımda veri ve kişiselleştirme ayarlarını biraz kurcaladım. Sorunumu çözeyim derken yanlışlıkla YouTube izleme geçmişini tamamen sildim. Dün oldu bu olay. Reklamlar için adblock indirdim, iş görüyor gibi şimdilik. Ama tahmini olarak 4-5 senelik YouTube izleme geçmişim silindi. YouTube izleme geçmişi benim için Steam başarımı gibiydi. Silinen izleme geçmişini geri getirmenin yolu var mı?

Dosya Ekleri

• bandicam 2020-05-24 03-13-44-987.jpg
    bandicam 2020-05-24 03-13-44-987.jpg
    88,8 KB · Görüntüleme: 634
Sizin yapabileceğiniz bir ayar olduğunu sanmıyorum. Google destek sistemine ulaşmayı deneyebilirsin.

Herhangi bir sitede bir ürünü incelediğim zaman, hep sağda solda incelediğim ürünle ilgili reklamlar çıkması beni rahatsız etmişti. Ben de Google hesabımda veri ve kişiselleştirme ayarlarını biraz kurcaladım. Sorunumu çözeyim derken yanlışlıkla YouTube izleme geçmişini tamamen sildim. Dün oldu bu olay. Reklamlar için AdBlock indirdim, iş görüyor gibi şimdilik. Ama tahmini olarak 4-5 senelik YouTube izleme geçmişim silindi. YouTube izleme geçmişi benim için Steam başarımı gibiydi. Silinen izleme geçmişini geri getirmenin yolu var mı?

Aynı mallığı bende yaptım, tüm çalışma geçmişim gitti.

Yeni konular

Geri
Yukarı