YouTube süre çubuğu siyah yapma

pamukseker

Centipat
Yer
Württemberg
Daha fazla  
Aynı bunun gibi nasıl yapabilirim Premium alınca oluyor diyorlardı aldım ama olmadı.

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    404,3 KB · Görüntüleme: 88
Son düzenleyen: Moderatör:
Zaten aklım da Premium almak vardı reklamlardan bıkmıştım arkadaşımdan gördüm o Premium alınca geliyor dedi bende aldım boş yere gitmedi yani :D

Yalnız reklamları da eklentiyle kaldırabiliyoruz 😄 ancak bu önermediğim bir yol. AdBlock vb servisler içerik üreticilerin kazançlarını engelliyor, AdSense vbden gelen para kuruşluk seviyede 5-10 saniye bekleyip destek olmak yerine bunu yapınca haliyle üretenleri motive edecek pek bir şey kalmıyor geriye. Ondan sonrada bazıları neden Türkçe içerik az diye zırvalıyor.

Yalnız reklamları da eklentiyle kaldırabiliyoruz 😄 ancak bu önermediğim bir yol. AdBlock vb servisler içerik üreticilerin kazançlarını engelliyor, AdSense vbden gelen para kuruşluk seviyede 5-10 saniye bekleyip destek olmak yerine bunu yapınca haliyle üretenleri motive edecek pek bir şey kalmıyor geriye. Ondan sonrada bazıları neden Türkçe içerik az diye zırvalıyor.

Doğrudur hocam fakat AdBlock kullandım bir dönem biraz süreden sonra videoları bozuyor açmıyordu.

Yeni konular

Geri
Yukarı