YouTube tam ekran kenar çubuğu sorunu

RanSarLas

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, bu sorunun çözümü için sürekli arama yapıyorum ancak hep "görev çubuğu" sorununun çözümü çıkıyor karşıma. Bazen aşağı yukarı hızlıca yapınca kayboluyor çubuk ama çoğunlukla orada kalıyor ve beni oldukça rahatsız ediyor. Yardımcı olacaklara şimdiden teşekkürler.

YT 2.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu kaydırma çubuğu çıktığı zaman; CTRL + SHIFT + ESC tuşuna basıp görev yöneticisini aç ve Windows gezginini yeninden başlatarak dene.

Ben bu cevabı, şu konudan arakladım;

Bu kaydırma çubuğu çıktığı zaman; CTRL + SHIFT + ESC tuşuna basıp görev yöneticisini aç ve Windows gezginini yeninden başlatarak dene.

Ben bu cevabı, şu konudan arakladım;
Sorun görev çubuğu değil.. Kaydırma çubuğunun çıkması. Bu çubuk sadece bende mi çıkıyor anlamadım yani kimsede yok..

Bende aynı problemi yaşıyorum. Sorunu çözebildiniz mi acaba?
Çözebildiniz mi aynı problemi yaşıyorum şu an. Her videoda olmuyor ama yeni yüklenen videoların çoğunda var.
Merhaba, bu sorunun çözümü için sürekli arama yapıyorum ancak hep "görev çubuğu" sorununun çözümü çıkıyor karşıma. Bazen aşağı yukarı hızlıca yapınca kayboluyor çubuk ama çoğunlukla orada kalıyor ve beni oldukça rahatsız ediyor. Yardımcı olacaklara şimdiden teşekkürler.

Eki Görüntüle 861876

Yeni konular

Geri
Yukarı