Youtube Tasarım Güncelleme

Berat Berk Dinç

Hectopat
Daha fazla  
Bugün fark ettim ki YouTube'un tasarımı değişmiş. Fakat ben kendi Google hesabımdan çıkış yapınca bu tasarım oluyor. Hesabıma giriş yapınca yine eski tasarımı kullanıyorum. YouTube'u güncellemem mi gerekli? Gerekliyse bunu nasıl yapabilirim?

df.png
ass.png

Bu tasarım 3-4 aydan (veya daha eskiden) beri var. Ama bu tasarımı seviyorsanız güncellemeniz gerekmez.
1.Tarayıcından YouTube’a giriş yapın.
2.CTRL+Shift+i tuş kombinasyonu aracılığıyla Geliştiriciler Araçlarına geçiş yapınız.
3.“Resources” sekmesine gidin ve youtube alan adı için VISITOR_INFO1_LIVE çerezini silin.
4. Bu defa “Console” bölümüne giriş yapın. Burada VISITOR_INFO1_LIVE çerezi yerine aşağıdaki komutu tanımlayın.
document.cookie = "VISITOR_INFO1_LIVE = Qa1hUZu3gtk; yol = /; domain = .youtube.com";
5.Sayfayı yeniden yükleyin.
Not: YouTube hesabınıza tekrar giriş yaparsınız eski tasarım karşınıza çıkacaktır. Alıntıdır.

Benim amacım bu tasarımı almak. Yani bu tasarım benim Google hesabımla giriş yapınca çıkmıyor ben çıkmasını istiyorum. Bunun olması zamanlamı yoksa birşeyler yapmam gerekiyor mu?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı