Youtube Telif Hakkı ve İhtar nedir?

Yanlış bir şey mi dedim ?
Cevabın tam istediğim gibi değil benim sorduğum sorular farklı.

Onlar da telif yiyor. Eğer siz bir oyun kanalıysanız zaten sizin için üretilen arka plan müzikleri var. Ama siz müziği olduğu gibi paylaşıyorsanız bu telif hakkına girer ve telif hakkı yersiniz.
Müzikleri olduğu gibi paylaşmıyorum oyun kanalıyım. Kullanacağım müziğin telifli olup olmadığını anlayacağım bir yer yokmu uygulama veya site gibi çünkü ilerde ihtar yemek istemiyorum.

Müzikleri olduğu gibi paylaşmıyorum oyun kanalıyım. Kullanacağım müziğin telifli olup olmadığını anlayacağım bir yer yokmu uygulama veya site gibi çünkü ilerde ihtar yemek istemiyorum.
Royalty-free müzik kullanın, Royalty-free müzikler, kullanıcıların telif haklarına sahip olduklarından, kullanım haklarına sınırlama getirmezler.

Nasıl içerikler yapıyorsunuz? Ne tür müzik istiyorsunuz? Efekt mi istiyorsunuz, video boyunca çalan arka plan müzikleri mi?

Geri
Yukarı