YouTube telif hakları

Hayır neden gelsin? Ben neredeyse çoğu videomda telif ihlaliyle karşılaşıp sonra düzenlemek zorunda kalıyorum.
Anladım hocam bu konularda pek bilgim yok o yüzden biraz kafanızı ütülemiş oldum.Filmi izinsiz yüklediğim için bir yaptırım yerim diye çok endişelendim(her ne kadar eski bir olay olsada)tekrardan teşekkür ederim hocam.
Video kaldırıldıysa sıkıntı yok. Dava falan yemezsiniz.

Hayır neden gelsin? Ben neredeyse çoğu videomda telif ihlaliyle karşılaşıp sonra düzenlemek zorunda kalıyorum.

Hocam bu sefer de Instagram ile ilgili bir telif sorunu aklıma takıldı. Kardeşim benim hesabıma bir eşit yüklemiş ve eşit telif yemiş ve sonrasında itiraz göndere basmış sanırım (tam hatırlamıyor) hemen ardından da videoyu sildiğini söylüyor peki bu herhangi bir sorun yaratır mı? Ayrıca olayın üstünden 2 ay geçti ve herhangi bir bildirim gelmedi ayrıca herhangi bir ad soyad veya adres bilgisi de istenmedi.
Video kaldırıldıysa sıkıntı yok. Dava falan yemezsini

Hocam bu sefer instagram ile ilgili bir telif sorunu aklıma takıldı. Kardeşim benim hesabıma bir eşit yüklemiş ve eşit telif yemiş ve sonrasında itiraz göndere basmış sanırım (tam hatırlamıyor) hemen ardından da videoyu sildiğini söylüyor peki bu herhangi bir sorun yaratır mı? Ayrıca olayın üstünden 2 ay geçti ve herhangi bir bildirim gelmedi ayrıca herhangi bir ad soyad veya adres bilgisi de istenmedi.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı