YouTube telifsiz videoları silersem para kazanabilir miyim?

Ryuzakii

Centipat
Daha fazla  
Benim editli şarkılar paylaştığım bir YouTube kanalım var ve para kazanm şartlarını sağlıyor fakat paylaştığım şarkıların bir kısmı telifli olduğu için para kazanma aktifleşmiyor. Eğer o telifli olan şarkıların hepsini silip tekrar başvurursam sorun çözülür mü?

Başlığı yanlış yazmışım telifli olucak.

Son düzenleme:
Bir kaç telif yedikten sonra belli bir süre bekletiyor ve tarihi yazıyor diye biliyorum. Hepsini silip tarih verdiyse beklersen çözülür diye düşünüyorum.

Benim editli şarkılar paylaştığım bir YouTube kanalım var ve para kazanm şartlarını sağlıyor fakat paylaştığım şarkıların bir kısmı telifli olduğu için para kazanma aktifleşmiyor. Eğer o telifli olan şarkıların hepsini silip tekrar başvurursam sorun çözülür mü?

Öyle bir durumda sadece telifli videolardan para kazanmanız kapanır. Siz sanırım ihtar yemişsiniz o durumda zaten süre verir arkadaşın dediği gibi.

Öyle bir durumda sadece telifli videolardan para kazanmanız kapanır. Siz sanırım ihtar yemişsiniz o durumda zaten süre verir arkadaşın dediği gibi.

Para kazanma başvurusu yaptığımda reddediliyor ve reddedilme sebebi; telifli (tekrar kullanılan içerik) yazıyor normalde de zaten başkalarının şarkılarını paylaşıyorum fakat sadece bazıları telifli. Telif yemesem bile başkasının şarkısı olduğu için para kazanamaz mıyım?

Geri
Yukarı