YouTube trendleri

Zamanında hatta hala Youtube'de GTA'da şuraya giderseniz şu olurla alakalı videolar var. Ancak bunlar mod. Onun yerine hikayeyi oyna yani. İnsanları kandırmanın lüzumu yok.
7 yıllık oyunun hikayesini kim niye izlesin? Tabiki clickbait yapacaklar. Yoksa maksimum 10k izlenir hepsi. Kandırıp fazla izlenmek varken düzgün içerik yapıp az izlenmeyi yapmaz kimse tabi.

7 yıllık oyunun hikayesini kim niye izlesin? Tabiki clickbait yapacaklar. Yoksa maksimum 10k izlenir hepsi.
Ama clickbaite inanıp GTA böyle bir oyun diye yanlış bilgi yayarlarsa? Bence hala gideri var. Ben bu Ağustos aldım 2 kere bitirdim 3 sonu yaptım.

PUBG Mobile oynayanları gine anlıyorum, kutu açılımını, oynanış izlemekten ne anlarlar.
Kardeşim izliyor ve saçma içerikler hepsi birbirinden çalıyor.

GTA'nın nasıl bir oyun olduğunu bilmeyen mi var? :D Anca 9-10 yaş çocuklar inanır buna. Onlar için çekiyorlar zaten.
İşte yanlış bilgi yayabilecek bir kitleye hitap ediyor. Sizde benim gibi düşünüyorsunuz. Bu arada sırf soygunlar için bile video çekilir. Mükemmel ötesi.

İşte yanlış bilgi yayabilecek bir kitleye hitap ediyor. Sizde benim gibi düşünüyorsunuz. Bu arada sırf soygunlar için bile video çekilir. Mükemmel ötesi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şu videoya bakar mısın bir? BelgoTürk'ün GTA versiyonu :D . Ve bunlardan 100'lerce var.

Türkiye'de velet sayısı her gün artıyor buyüzden olabilir mi çocuk açıyor Brawl Stars video sunu izliyor akşama kadar Türkiye'nin yaş genelemesi küçük.

Türkiye'de velet sayısı her gün artıyor buyüzden olabilir mi çocuk açıyor Brawl Stars video sunu izliyor akşama kadar Türkiye'nin yaş genelemesi küçük.

Türkiye ile alakası yok. Yabancı ülkelerdeki velet denilecek yaştaki çocuklar Fortnite, LoL izlerken bizim veletler Brawl Stars izliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı