Türkiye YouTube trendlerine giren Arapça videolar

Hocam biz yaptık bir şey değişmedi
Hatay dörtyol da ilkokulun duvarında Arapça yazı vardi karaladik swa. Tik. A çizdik 2 gün sonra duvarı hemen düzeltmişler o Arapça yazı orada 3 hafta durmuştu kimseyi rahatskz etmemişti biz rahatsız etmişiz herhalde
Hocam mevzu o. Sw**astika çizmemeniz gerekiyordu. Sadece karalayacaktınız. Onlar çizdikçe inat edip daha çok karalayacaktınız ta ki onlar bıkana kadar. Yine de çabanız için teşekkürler.

Hocam mevzu o. Sw**astika çizmemeniz gerekiyordu. Sadece karalayacaktınız. Onlar çizdikçe inat edip daha çok karalayacaktınız ta ki onlar bıkana kadar. Yine de çabanız için teşekkürler.

Bir gün birisi bize salça olsa diye bekliyoruz hocam 6 kişiyiz bize örgüt muamelesi yapacaklar diye korkuyoruz
Vatan sevgisinden dolayi terörist ilan edebilirler

Normalde en çok destek vermesi gereken kişiler onlar.

Mevcut hükumetle zor "adamlar" 15 Temmuz zaferini bile mültecilere bağladılar

Şu an duvarda sadece beyaz bir kısım var yakın zamanda eve dönersem ne mutlu türküm diyene yazmayi düşünüyorum silmezler herhalde bunu da

Son düzenleme:
Ben de bunu gördüm. VPN falan yok. Siz düşünün gerisini.

Ah şöyle şanlı bir grup şunlara musallat olup hesaplarını rahat bırakmasa içimin yağları erir ya.
Ben hackerliği bir öğrensem A Haber'de sessiz istila'yı yayınlayacağım.

Dosya Ekleri

• IMG_20220703_200317.jpg
    IMG_20220703_200317.jpg
    62,4 KB · Görüntüleme: 12

Geri
Yukarı