YouTube Türkçe yama videolarına ihtar atıyor

Talha Tuna

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
YouTube Türkçe yama videolarıma ihtar atmaya başladı. İtiraz edip sebebini sordum. 10 sn geçmeden itirazı reddedip mail falan atmadılar. Ertesi gün 2 videoya daha ihtar attılar.

1649582563524.png

Bu ihtarları neden yiyorum?

Birkaç firma bu Türkçe yama üzerinden ciddi miktarda para kazanıldığını anlayınca sert bir tutum içerisine girdi. Aslında anonymus un servisinden önce böyle bir durum yoktu. Artık "Rockstar, Square Enix. Vb" firmalar Türkçe yamaları ve YouTube'daki videoları internetten kaldırıyor.

Birkaç firma bu Türkçe yama üzerinden ciddi miktarda para kazanıldığını anlayınca sert bir tutum içerisine girdi. Aslında anonymus un servisinden önce böyle bir durum yoktu. Artık "Rockstar, Square Enix. Vb" firmalar Türkçe yamaları ve YouTube'daki videoları internetten kaldırıyor.
İyi de burada topluluk kuralları ihlal eden bir şey yok ki.

Hile, yasal olmayan yazılım gibi ihtarlar da toplum kurallarını ihlal ediyor olarak geçiyor. Şu an Türkçe yamaların çoğu korsan oyun ile aynı kategoride yer alıyor "yasal olmayan yazılım" tavsiyem sular durulana kadar başka videolar çekmeye yönelmen. Bilmem ne oynununda şunu yaparsanız şu olur gibi videolar çekebilirsin iyi izleniyor.

Hile, yasal olmayan yazılım gibi ihtarlar da toplum kurallarını ihlal ediyor olarak geçiyor. Şu an Türkçe yamaların çoğu korsan oyun ile aynı kategoride yer alıyor "yasal olmayan yazılım" tavsiyem sular durulana kadar başka videolar çekmeye yönelmen. Bilmem ne oynununda şunu yaparsanız şu olur gibi videolar çekebilirsin iyi izleniyor.
Hocam farklı tarz içeriklerde var ancak önceden çektiğim videolardan ihtar yiyorum onları kaldırayım mı ?

Abi bu nedir ya çok üzücü bir durum. 2018 de açtığım kanalımın güzel izlenen içeriğini bulmuştum güzel dediğim 200 civarı falandı. Sonra sanırım sizinde yaşadığınız gibi bana da ihtarlar gelmeyi başladı, sanırım kanalımdaki tüm türkçe yama videolarını gizliye alacağım..

1653817004424.png

Abi bu nedir ya çok üzücü bir durum. 2018 de açtığım kanalımın güzel izlenen içeriğini bulmuştum güzel dediğim 200 civarı falandı. Sonra sanırım sizinde yaşadığınız gibi bana da ihtarlar gelmeyi başladı, sanırım kanalımdaki tüm Türkçe yama videolarını gizliye alacağım.

Eki Görüntüle 1402777

4 yıl önceki videolarıma ihtar gelmeye başladı. Kanalda her şey gizlide. Galiba yorumda link paylaşmak. Videolarda crack kısmını göstermek olmaz. Detaylı bilgisi olan varsa yazsın. Diger kanallarda Türkçe yama videolari öylece duruyor onlara neden ihtar almıyor merak ediyorum.
Abi bu nedir ya çok üzücü bir durum. 2018 de açtığım kanalımın güzel izlenen içeriğini bulmuştum güzel dediğim 200 civarı falandı. Sonra sanırım sizinde yaşadığınız gibi bana da ihtarlar gelmeyi başladı, sanırım kanalımdaki tüm türkçe yama videolarını gizliye alacağım..

Eki Görüntüle 1402777
Silmeyin gizliye çekin.
Emeğiniz gitmesin ortalık sakinleştiğinde belki gizliden çıkartırsınız.
olmuyor öyle youtubeteams iletişime geçtim gizli bile olsa paylaşım yapıla bilir yeniden onuniçin yine ihtar alacaksınız tek yolu var silmek

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı