YouTube, Twitter ve Instagram'a girilmiyor

Şimdi şöyle bir sıkıntı da var insanlar görüntüyü merak etmiyorlar normalde olsa düz haber oldu bitti olacak kim oturup araştırıyor ki haber görüntülerini ama böyle yapınca insanlar merak edip araştıracaklar o videoları bulup yayacaklar ya da izleyecekler bir tık mantıksız bana göre.

bende giremiyorum youtuba dc fln girebiliyorum ama youtube ye girince int yok diyor
not: galiba düzeldi girdim şu anda
not: tekrar gitti
not: patlama olmuş taksimde g.o sebebi o

Şimdi şöyle bir sıkıntı da var insanlar görüntüyü merak etmiyorlar normalde olsa düz haber oldu bitti olacak kim oturup araştırıyor ki haber görüntülerini ama böyle yapınca insanlar merak edip araştıracaklar o videoları bulup yayacaklar ya da izleyecekler bir tık mantıksız bana göre.

Vallahi bende öyle oldu. YouTube'tan ders videoları izliyordum bir anda gitti. Merak ettim araştırdım videoları izledim. Yani böyle bir olayda bu sansür neden var anlayamadım mantıklı açıklama bulamıyorum. Görüntüleri sansürlersin kaldırırsın ama tüm platformlara erişim engeli whyy?

Düzeliyor galiba hayırlı olsun ilk reklamım çıktı 😁

Not: Anket fotoları kanal fotoları video fotoları yükleniyor bir video açıyorum 2 reklam kasmadan donmadan açılıyor video takılıyor bu ne ya kaç saat oldu 5 dakikalık bir video izleyeceğim izletmiyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı