YouTube uBlock Origin kullananlara pop-up göndermeye başladı

YouTube uBlock Origin'i engellemedi. Başlığı görünce farklı bir şey zannettim. Çarpıtmayın hocam şu YouTube konularını. 😅 İkidir scam yiyorum.

Hocam, YouTube sadece uyarı veriyor. Olay bundan ibaret. uBlock Origin'le veya onla bunla alakası yok. YouTube sadece herhangi bir şekilde reklam engelleyici kullananlara uyarı veriyor, bu. YouTube "uBlock Origin'i engelliyoruz kardeşim" mi dedi?

Üstelik henüz engellemedi bile. Uyarıyı kapatıp izlemeye devam edebiliyorsunuz. Amerika'daki gibi en fazla 3 engelleme hakkınız yok. Sadece bazı kullanıcılara şu an uyarı veriyor. Belli ki yavaş yavaş Amerika'daki gibi olacak.

Bakın bu da ilk konu. Başlığı kesin olarak reklam engelleyiciye izin vermediğine dairdi de raporladım, şu an bu şekilde.

Ayrıca muhtemelen çok yakın bir zamanda onun da çözümü bulunacak. Yani öyle "Oo aa aman aman YouTube neler yaptı!"ya gerek yok. Muhtemelen çok basit bir şekilde aşılacak.

Google niye bunlarla uğraşıyor ki Google yetkilileri Chrome Web Mağazası'ndaki AdBlock'ları kaldırabilir.
Sadece eklentiler yok ki. Keza onlar sadece YouTube'u engellemeye yaramıyor. Baya büyük bir komünüteyi karşılarına almış olurlar, haksız olurlar. YouTube'u ise bu duruma göre şekillendirmeleri haklı bir sebep.

YouTube uBlock Origin'i engellemedi. Başlığı görünce farklı bir şey zannettim. Çarpıtmayın hocam şu YouTube konularını. 😅 ikidir scam yiyorum.

Hocam, YouTube sadece uyarı veriyor. Olay bundan ibaret. uBlock Origin'le veya onunla bununla alakası yok. YouTube sadece herhangi bir şekilde reklam engelleyici kullananlara uyarı veriyor, bu. YouTube "uBlock Origin'i engelliyoruz kardeşim" mi dedi?

Üstelik henüz engellemedi bile. Uyarıyı kapatıp izlemeye devam edebiliyorsunuz. Amerika'daki gibi en fazla 3 engelleme hakkınız yok. Sadece bazı kullanıcılara şu an uyarı veriyor. Belli ki yavaş yavaş Amerika'daki gibi olacak.

Bakın bu da ilk konu. Başlığı kesin olarak reklam engelleyiciye izin vermediğine dairdi de raporladım, şu an bu şekilde.

Ayrıca muhtemelen çok yakın bir zamanda onun da çözümü bulunacak. Yani öyle "oo AA aman aman YouTube neler yaptı!"ya gerek yok. Muhtemelen çok basit bir şekilde aşılacak.

Hocam başlık gayet güzel bence buna pek takılan yok.
Konuyu çarpıtmaya gelince.

uBlock Origin'i kullanırken o pop'up çıkmıyordu çıkınca artık bende o yüzden öyle bir başlık attım.

Bunun bir çözümü illaki bulunur zaten.

5 kişiyle aile planı alıp ayda 12 TL premium almak daha mantıklı. 12TL'ye artık bisküvi alıyoruz.

Bir de cashback uygulamasıyla falan yani 5 TL falan ediyor. 5 TL'ye toplu taşımaya binilmiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı