YouTube uBlock Origin kullananlara pop-up göndermeye başladı

Cevaplarima kizan veya olumsuz bulan kisiler icin soylemek istiyorum.
  • Kullandiginiz telefon Android ise uzgunum Google"a ait.
  • Kullandiginiz tarayici Chorme ise uzgunum Google"a ait.
  • Goruntulenen reklamlar Google ADS ile uzgunum o da Google"a ait.
  • Kullandiginiz platforum Youtube ise o da Google'a ait.
Google diyor ki kardesim ya premium olacaksin yada bu eklentiyi kaldiracaksin. Sizde diyorsunuz ki hadi len oradan bedavaya kullanirim senin reklamlarini da gormek zorunda degilim! Bu neyin tartismasidir anlamadim :)

Yapacaginiz islem bu kadar basit.
1697431108644.png

En iyisini yapmis google benden tam destek!

• Kullandiginiz tarayici Chrome ise uzgunum Google"a ait.
  • Goruntulenen reklamlar Google ads ile uzgunum o da Google"a ait.
  • Kullandiginiz platforum YouTube ise o da Google'a ait.
Google diyor ki kardesim ya premium olacaksin ya da bu eklentiyi kaldiracaksin. Sizde diyorsunuz ki hadi len oradan bedavaya kullanirim senin reklamlarini da gormek zorunda degilim! bu neyin tartismasidir anlamadim :)

Eki Görüntüle 1978865

En iyisini yapmis Google benden tam destek!

1 kuruş vermem.

• Kullandiginiz tarayici Chrome ise uzgunum Google"a ait.
  • Goruntulenen reklamlar Google ads ile uzgunum o da Google"a ait.
  • Kullandiginiz platforum YouTube ise o da Google'a ait.
Google diyor ki kardesim ya premium olacaksin ya da bu eklentiyi kaldiracaksin. Sizde diyorsunuz ki hadi len oradan bedavaya kullanirim senin reklamlarini da gormek zorunda degilim! bu neyin tartismasidir anlamadim :)

Eki Görüntüle 1978865

En iyisini yapmis Google benden tam destek!

Kullandığım şeylerin Google'a ait olması bir şey değiştirmez, Google bana karışamaz. Ha karışıyor mu? Kendi topuğuna sıkar. Ben burada YouTube'un reklam göstermesine kötü demiyorum. Lakin günümüzdeki reklam politikası berbat. Böyle devam ederse reklam engelleyiciden şaşmam.

1 kuruş vermem.
Kullandığım şeylerin Google'a ait olması bir şey değiştirmez, Google bana karışamaz. Ha karışıyor mu? Kendi topuğuna sıkar. Ben burada YouTube'un reklam göstermesine kötü demiyorum. Lakin günümüzdeki reklam politikası berbat. Böyle devam ederse reklam engelleyiciden şaşmam.
Politika sana uymuyorsa kullanma o zaman. Bir seyin politikasi sana uymuyorsa satin almazsin veya kullanmazsin bu kadar basit. `Kendi topuğuna sıkar` bu ne demek onu anlamadim? Ben kac yasinda birisini karsima aldim birseyler anlatmaya calisiyorum onu da bilmek isterim.

Ha kullaniyorsan da uzgunum sirketin dogrultusuna ayak uydurmak zorunda kalirsin. Iste anlamadiginiz kisimda tam olarak burasi.

Politika sana uymuyorsa kullanma o zaman. Bir seyin politikasi sana uymuyorsa satin almazsin veya kullanmazsin bu kadar basit. 'kendi topuğuna sıkar' bu ne demek onu anlamadim? Ben kac yasinda birisini karsima aldim bir şeyler anlatmaya calisiyorum onu dabilmek isterim.

Ha kullaniyorsan da uzgunum sirketin dogrultusuna ayak uydurmak zorunda kalirsin. Iste anlamadiginiz kisimda tam olarak burasi.

"kullandıgınız telefon Android" demiştiniz ya hani onu karşı söylemiştim. Google insanların özgürlüğüne karışırsa ağır eleştiriler ve boykotlara maruz kalır. Bir şeyin politikaları bana uymuyorsa kullanmak zorunda değilim haklısın da bu adamlar tekel yani rekabet yok. Adam kafasına göre de hareket etse başka alternatifimiz yok. Burada YouTube bu reklamları engellemek yerine, Premium'u daha cazip yapabilirdi. Veya reklamları azaltabilirdi. Reklamları engellemek veya engellemeye çalışmak çözüm değildir. Açmak isteyen açar yine her gün uBlock Origin'e yeni filtre çıkıyor.

Adam kafasına göre de hareket etse başka alternatifimiz yok.
Sence Google kafasina gore mi hareket eden bir sirket? Daha acik konusayim mi? Google senin olsaydi sen ne yapardin ben cok merak ediyorum. Hadi diyelim ki kafasina gore koydu bu kosullari veya gizliligi. (Ki kosullarda da kabul etmiyorum secenegi de var. Siteden cikis da yapabiliyorsun!) Sana bana zararli bilgiler iceren bir sey olsaydi Mark Zuckerberg"e actiklari dava gibi Google dava acmayacaklarini mi saniyorsun?

Istersen sana kisaca technopattan ornek vereyim. Recep'e Turk hukumeti "bu yanlis bunu boyle degistireceksin" dese Recep bunu duzeltmek zorunda kalir mi kalmaz mi?

Bence sahsi dusunen Google degil sizsiniz!

Sence Google kafasina gore mi hareket eden bir sirket? Daha acik konusayim mi? Google senin olsaydi sen ne yapardin ben cok merak ediyorum. Hadi diyelim ki kafasina gore koydu bu kosullari veya gizliligi. (ki kosullarda da kabul etmiyorum secenegi de var. Siteden cikis da yapabiliyorsun!) sana bana zararli bilgiler iceren bir şey olsaydi mark zuckerberg"e actiklari dava gibi Google dava acmayacaklarini mi saniyorsun?

Istersen sana kisaca Technopattan ornek vereyim. Recep'e Türk hukumeti "bu yanlış bunu boyle degistireceksin" dese Recep bunu duzeltmek zorunda kalir mi kalmaz mi?

YouTube Premium'da reklam engelleme video indirme arka planda video izleme YouTube Music kullanma var 1080p özel bit hızlıyla video izleme var.

Şimdi YouTube'dan video indirebiliyoruz.

1080p video da izleyebiliyoruz.

Müzik de dinleyebiliyoruz bir şekilde.

Şimdi premium olmadan yapabildiğimiz şeyler için neden para ödeyelim ki extra aldıracak bir özelliği yokken.

Umarım anlatabilmişimdir.

Sence Google kafasina gore mi hareket eden bir sirket? Daha acik konusayim mi? Google senin olsaydi sen ne yapardin ben cok merak ediyorum. Hadi diyelim ki kafasina gore koydu bu kosullari veya gizliligi. (ki kosullarda da kabul etmiyorum secenegi de var. Siteden cikis da yapabiliyorsun!) sana bana zararli bilgiler iceren bir şey olsaydi mark zuckerberg"e actiklari dava gibi Google dava acmayacaklarini mi saniyorsun?

Istersen sana kisaca Technopattan ornek vereyim. Recep'e Türk hukumeti "bu yanlış bunu boyle degistireceksin" dese Recep bunu duzeltmek zorunda kalir mi kalmaz mi?

Ben kafasına göre hareket ediyor demiyorum. "kafasına göre hareket etse" diyorum. Adamlar tekel bu konuda. Karşı çıkabilecek rakip yok şu an. Reklam engelleyicileri engeller bugün yarın daha fazlasini yapar. En kısa sürede YouTube alternatifi site lazım.

Ben kafasına göre hareket ediyor demiyorum. "kafasına göre hareket etse" diyorum. Adamlar tekel bu konuda. Karşı çıkabilecek rakip yok şu an. Reklam engelleyicileri engeller bugün yarın daha fazlasini yapar.

Aynen öyle sana katılıyorum karşı çıkmazsan tepene çıkarlar elbet.

Geri
Yukarı