YouTube üzerinde nasıl büyürüm?

KatliyeN

Picopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Selamlar. YouTube'da oyun videoları çekiyorum. YouTube'da nasıl büyürüm? Anlık olarak kanalım 115 abone fakat 1.000 abone ve üzerine ulaşmak istiyorum. Kanalımı nasıl reklam edebilirim? Hangi yollarla kanalı tanınır hale getirebilirim? Yardımcı olursanız sevinirim.

Kanalınızın linkini paylaşır mısınız nasıl video çektiğini görememiz lazım.

Eski videolar gizlide sıfırdan bir başlangıç yapmak istiyorum. Sadece küçükken çektiğim fakat fazla izlenen videoları almadım gizliye.

Bende bir hevesle başlamıştım 50 abone oldum sonra sıkılıp bıraktım şimdi bilgisayarım daha iyi olduğu için ileride bir oyun videosu çekeceğim.(Biraz alakasız oldu neden yazdığımı bende bilmiyorum)

Eski videolar gizlide sıfırdan bir başlangıç yapmak istiyorum. Sadece küçükken çektiğim fakat fazla izlenen videoları almadım gizliye.

Hepinize merhaba arkadaşlar bugün Fortnite oynuyacaz like atıp abone olun aa adam var ooo silah bulduk şu adamı vuralım gibiyse üzgünüm ama gelişemezsiniz yani bu kanal gibi
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bunu sesli versiyonu olarak düşün ama sıkıcı konuşma ile

Geri
Yukarı