YouTube üzerinden oyun videoları çekmek ne kadar mantıklı?

Arthur Morgan47

Centipat
Daha fazla  
PlayStation'da oynadığım oyunları paylaşmak istiyorum, ama YouTube'da video çeken kişilere bakıyorum maksimum 10 izlenme alıyorlar (tanınan ve bu işi uzun zamandır yapanlar dışında) sizce video çekmek ne kadar mantıklı, günümüzde bu işin modası geçti mi? Bu arada çekeceğim oyunlar bayağı kaliteli olacak, Last of Us, GoW, RDR2, GTA, ve daha bir sürü oyun. Sizce mantıklı mı?

PlayStation'da oynadığım oyunları paylaşmak istiyorum, ama YouTube'da video çeken kişilere bakıyorum maksimum 10 izlenme alıyorlar (tanınan ve bu işi uzun zamandır yapanlar dışında) sizce video çekmek ne kadar mantıklı, günümüzde bu işin modası geçti mi? Bu arada çekeceğim oyunlar bayağı kaliteli olacak, Last of Us, GoW, RDR2, GTA, ve daha bir sürü oyun. Sizce mantıklı mı?

Hocam artık düz oyun oynamak, YouTube'da uzun süreler boyunca yapıldığından bayıyor. Genelde biraz daha kurgulu içerikler ön planda. Mesela LukeTheNotable'ın Minecraft 100 days serisi, Enis Kirazoğlu videoları ya da retrospective ve inceleme içerikleri gibi.

Hocam artık düz oyun oynamak, YouTube'da uzun süreler boyunca yapıldığından bayıyor. Genelde biraz daha kurgulu içerikler ön planda. Mesela LukeTheNotable'ın Minecraft 100 days serisi, Enis Kirazoğlu videoları ya da retrospective ve inceleme içerikleri gibi.
Hocam peki Minecraft için içerik öneriniz var mı? Bu arada mod yükleyemiyorum dediğim gibi PS üzerinden oynuyorum.

Yani hocam zaman vermeniz lazım öyle 2 gün de olmuyor çünkü artık eskisi gibi değil çok fazla kanal çok fazla rekabet var.
Hocam arkadaşın dediği gibi panda, Burak oyunda falan artık hiç izlenmiyor ve üstüne üstlük bu iki adamda bu işe yıllarını vermiş, galiba oyun videosu çekmek pek mantıklı değil ☹️

Hocam peki Minecraft için içerik öneriniz var mı? Bu arada mod yükleyemiyorum dediğim gibi PS üzerinden oynuyorum.

Hocam arkadaşın dediği gibi panda, Burak oyunda falan artık hiç izlenmiyor ve üstüne üstlük bu iki adamda bu işe yıllarını vermiş, galiba oyun videosu çekmek pek mantıklı değil ☹️
Elraenn gibi kanallar harici hepsi battı. Bu devirde nasıl yapılır, modellenir, programlanır videoları çekilmesi en iyi seçenek. İngilizce de yaparsanız en az 20 dolar kazanıyorsunuz 1000 izlenmeye. Bilgi yanlışsa bilgilendirin.

Sesin kalın ve oyunları iyi oynuyorsan bence mantıklı sana dünya paralar kazandırmasada harçlığını çıkarırsın ama tabii zamanı var.
Sesim kötü ama oyunları çok iyi oynarım Minecraft dışında.

Elraenn gibi kanallar harici hepsi battı. Bu devirde nasıl yapılır, modellenir, programlanır videoları çekilmesi en iyi seçenek. İngilizce de yaparsanız en az 20 dolar kazanıyorsunuz 1000 izlenmeye.
Peki hardcore Minecraft çeksem nasıl olur, bazen de oyunlar ile alakalı eleştiri videoları yapsam.

Sesim kötü ama oyunları çok iyi oynarım Minecraft dışında.

Peki hardcore Minecraft çeksem nasıl olur, bazen de oyunlar ile alakalı eleştiri videoları yapsam.
Eleştiri videoları Türkiye için süper. 2-3 kişi bu duruma hakim ve bu tip içerik üzerinden çok para kazanabilirsiniz.

Hocam pek hakim değilim Minecraft içeriklerine. Ne tutar ne tutmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı