YouTube Üzerinden Uyarı Almış Videoları İndirmek

EMESTI

Hectopat
Makaleler
5
Merhabalar,

çoğumuz YouTube'dan aracı siteler veya programlar sayesinde yıllardır video, şarkı veya klipler indiriyoruz. Bunun etik olup olmaması bir yana, yapmayanımız pek azdır. Her ne kadar başka mecralarda satın alabileceğim içerikleri satın almaya çalışsam da bazı içerikleri edinmek için tek şansımız az evvel bahsettiğim site veya programlar aracılığı ile YouTube'dan indirmek olabiliyor. Bugün indirmek istediğim bir belgeseli, bildiğim bütün internet sitesi ve programları denememe rağmen indiremedim. Zannediyorum ki şu uyarıyı veren videolar için ortak bir durum bu:
"YouTube topluluğu, aşağıdaki içeriğin bazı kitleler için uygunsuz veya rahatsız edici olduğunu tespit etti."
indir.png

Bu duruma örnek olarak şu iki linki bırakıyorum:
TSK Armoni Mızıkası : "İleri Marşı"
Kara Vagon - Dersim Katliamı Belgeseli

Bu tip videoları cihazıma indirebilmek için herhangi bir video indirme sitesi veya programı arıyorum. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim... o7

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Youtube bu sitedeki uygulamayı deneyebilirsin, ben şahsen kullanıyorum videoyu mp3'e çevirdiği gibi video olarak istediğin kalitede indirebilirsin. Beğenirsen satın alabilirsin.
Youtube bu sitedeki uygulamayı deneyebilirsin, ben şahsen kullanıyorum videoyu mp3'e çevirdiği gibi video olarak istediğin kalitede indirebilirsin. Beğenirsen satın alabilirsin.

Dostum önerdiğin uygulamayı denedim. Uygulamanın arayüzü gerçekten basit ve geliştirilmesi gereken bir çok noktası var fakat ihtiyacımı karşıladı, biraz yavaş olsa da istediğim içeriği rahat bir şekilde indirebiliyorum. Tavsiyen için gerçekten teşekkür ederim. o7

Dostum önerdiğin uygulamayı denedim. Uygulamanın arayüzü gerçekten basit ve geliştirilmesi gereken bir çok noktası var fakat ihtiyacımı karşıladı, biraz yavaş olsa da istediğim içeriği rahat bir şekilde indirebiliyorum. Tavsiyen için gerçekten teşekkür ederim. o7
Rica ederim ne demek, yavaş olmasının sebebi ücretsiz sürüm kullandığın için premium sürümde son sürat indiriyor. İşine yaradıysa ne güzel.

Kardeşim bu program 'Bu video ülkenizde kullanılamıyor' tarzı videoları da indiriyor mu?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı