YouTube Vanced güvenilir mi?

m3t0

Hectopat
Daha fazla  
Geçen günlerde güvenlik nedeniyle telefonumu sıfırlamıştım. Daha önceden reklam izlemeye alışkın olmadığım için standart YouTube kullanmak çok zor geliyor. YouTube Premium almak istemiyorum. Zaten birçok aylık abone olduğum uygulama var bir de YouTube eklensin istemiyorum. Önceden YouTube vanced kullanıyordum ancak güvenliğinden şüphe ediyorum. Bu uygulamayı kurarsam ve kullanırsam güvenliğimi ciddi şekilde riske atar mıyım merak ediyorum. Sitesinde vesaire herhangi bir güvenlik açıklaması görmedim. Yardımcı olursanız sevinirim.

Geçen günlerde güvenlik nedeniyle telefonumu sıfırlamıştım. Daha önceden reklam izlemeye alışkın olmadığım için standart YouTube kullanmak çok zor geliyor. YouTube Premium almak istemiyorum. Zaten birçok aylık abone olduğum uygulama var bir de YouTube eklensin istemiyorum. Önceden YouTube vanced kullanıyordum ancak güvenliğinden şüphe ediyorum. Bu uygulamayı kurarsam ve kullanırsam güvenliğimi ciddi şekilde riske atar mıyım merak ediyorum. Sitesinde vesaire herhangi bir güvenlik açıklaması görmedim. Yardımcı olursanız sevinirim.

1 yıldır kullanıyorum.

Sitesinde herhangi privacy policy görmedim. Neye göre güvenli olduğunu yazarsanız sevinirim.
Bu siteden indirmeye dikkat edin.

Daha önceden de bu linkten indirmiştim ancak çoğu izine evet demek zorunda kalıyoruz. Verilerimizi riske atıyor olabiliriz. Bu konu hakkında yardım almak istiyorum.

Güvenilir olup olmadığı tartışılır. Fakat benim başıma herhangi bir kötü durum gelmedi.

Can Değer'in bir videosu var. Atayım hatta:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı