YouTube Vanced nedir?

Proje durdurulsa da hala apksı bulunabiliyor. Videolardaki sponsorlu reklam kısmını otomatik olarak atlıyor. 2-3 yıldır google hesabımı bağlayarak kullanıyorum herhangi bir sıkıntı yaşamadım.

YouTube Vanced - Download YouTube Vanced APK Galibe bu site kendilerinin ve hala indirme linkleri mevcut. Biraz araştırma yaptım ve Sponsor Adblock'un nasıl işlediğini anladım. Aslında bütün iş kullanıcılarda. Örnek veriyorum bir video izliyorsunuz ve sponsor kısmına denk geldiniz. Bunu Sponsor Adblock'a bildiriyorsunuz ve diğer kullanıcılar o videoyu izlediklerinde sponsor kısmı eklenti tarafından geçiliyor. Güvenlikle ilgili bir şey bulamadım. Micro G denilen bir uygulamanın açık kaynak kodlarıyla ilgili bir şey buldum. Artık ne kadar doğru onu bilmem.

Galiba kullanıcıların %90'ı güvenilir olduğundan taraf.
Hocam bu uygulama bu özellikleri ücretsiz olarak sunması işin içinde başka şeyler olduğunu gösteriyor bence. Kullanıp kullanmamak size kalmış ama verilerini yüksek olasılıkla 3.parti kuruluşlara verilecek. Ayrıca kimse bahsetmemiş ama ben bu uygulamayı annemin Huawei P40 Lite telefonunda denediğimde tosbağa gibi çalışmıştı. Daha sonra kendi telefonumda(Samsung M23) denediğimde aynı şekilde yavaştı. Yanisi bu uygulamayı kullandığınızda verileriniz satılacak ve normal YouTube uygulamasından daha düşük bir performans alacaksanız.

Yeni konular

Geri
Yukarı