YouTube vanced üzerinden video izlerken "en yeni sürümüyle izleyin" hatası

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

kokusuzkolonya

Hectopat
YouTube vanced de kendi ana hesabimla video açamıyorum, YouTube'nin en yeni sürümüyle izleyin tarzı bir hata alıyorum, fakat ne zaman başka hesaba geçsem videolar sorunsuz açılıyor.

Önbelleği temizledim, işe yaramadı hesabı kaldırdım geri giriş yaptım yine olmadı. Çözümü bilen birisi yardımcı olabilirse çok güzel olur şimdiden teşekkürler.

Her şeyi silip sıfırdan sitesinden kurulum Manager'ini yüklemeyi denedin mi? Eğer yine olmadıysa alternatif aramaya başlayabilirsin tavsiyelerim önce bir süre Full YouTube denemelerini kullan olmazsa reklam engelleyicili browserlardan YouTube kullanabilirsin ya da en son çare Papara'nın cashback özelliğinden faydalanıp ucuza Premium sahibi olabilirsin yani illa her şey crack olacak diye bir şey yok bence hakkınıda verin yani hak eden bir hizmet günümüzün çoğu orada geçiyor.

Her şeyi silip sıfırdan sitesinden kurulum Manager'ini yüklemeyi denedin mi? Eğer yine olmadıysa alternatif aramaya başlayabilirsin tavsiyelerim önce bir süre Full YouTube denemelerini kullan olmazsa reklam engelleyicili browserlardan YouTube kullanabilirsin ya da en son çare Papara'nın cashback özelliğinden faydalanıp ucuza Premium sahibi olabilirsin yani illa her şey crack olacak diye bir şey yok bence hakkınıda verin yani hak eden bir hizmet günümüzün çoğu orada geçiyor.
Vanced managerdan bahsediyorsaniz kurmadım. Deneyeceğim Ama sorunun uygulamadan ziyade Google hesabımda olduğunu düşünüyorum. Çünkü diğer alt hesaplarımda sorunsuz çalışıyor.

Bende de dünden beri çalışmamaya başladı. İçerik bu uygulamada gösterilemiyor iye bi hataydı sanırım, Shorts izleniyor ama hiç bir video açılmıyor. Newpipe a fln geçmeye çalışacağım fakat hiç biri vanced gibi değil. Bazılarında geçmiş, playlist, bildirim, yorum yapmak problemli. Umarım düzeltirler bu sorunu

Selam. Ben de aynı hatayı alıyordum çözümü şöyle buldum.
  • YouTube vanced ve MicroG'yi vanced Manager'dan silin.
  • Sonra tekrar yükleyin.
  • Telefonunuzdaki orijinal olan YouTube uygulamasından çıkış yapın ya da başka bir hesaba geçiş yapın.
  • Sonra vanced Manager'dan MicroG'den hesabınıza giriş yapın.
  • YouTube vanced açın düzelmiş olası gerek.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar lütfen şu işin çözümünü söyleyin, telefonum huawei olduğu için başka bir uygulama kullanamıyorum.. Yardımcı olun lütfen, aynı sorun bende de var

Selam. Ben de aynı hatayı alıyordum çözümü şöyle buldum.
  • YouTube vanced ve MicroG'yi vanced Manager'dan silin.
  • Sonra tekrar yükleyin.
  • Telefonunuzdaki orijinal olan YouTube uygulamasından çıkış yapın ya da başka bir hesaba geçiş yapın.
  • Sonra vanced Manager'dan MicroG'den hesabınıza giriş yapın.
  • YouTube vanced açın düzelmiş olası gerek.
İşe yaramadı dostum.

Ben de aynı sorunu yaşıyorum. Ama garip bir şekilde bir google hesabımda sorun var. Diğer hesaplarda sorunsuz çalışıyor.

Bilgili54 arkadaşın dediği gibi YouTube Google Gmail hesaplarindan çıktım, verileri onbellekleri sildim. Yükledim komple ilgili şu an çalışıyor reis sağ olasin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı