YouTube vanced üzerinden video izlerken "en yeni sürümüyle izleyin" hatası

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

kokusuzkolonya

Hectopat
YouTube vanced de kendi ana hesabimla video açamıyorum, YouTube'nin en yeni sürümüyle izleyin tarzı bir hata alıyorum, fakat ne zaman başka hesaba geçsem videolar sorunsuz açılıyor.

Önbelleği temizledim, işe yaramadı hesabı kaldırdım geri giriş yaptım yine olmadı. Çözümü bilen birisi yardımcı olabilirse çok güzel olur şimdiden teşekkürler.

Selam. Ben de aynı hatayı alıyordum çözümü şöyle buldum.
  • YouTube vanced ve MicroG'yi vanced Manager'dan silin.
  • Sonra tekrar yükleyin.
  • Telefonunuzdaki orijinal olan YouTube uygulamasından çıkış yapın ya da başka bir hesaba geçiş yapın.
  • Sonra vanced Manager'dan MicroG'den hesabınıza giriş yapın.
  • YouTube vanced açın düzelmiş olası gerek.

Bilgi bey. Orijinal YouTube'dan çıkınca bu sefer internet bağlantısı yok hatası veriyor YouTube vancedde onun nasıl hallettiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam
Ben de internette çok arastırdım ve bu konuya denk geldim, kendim için çözümü bulunca da sırf sizle de paylaşmak için üye oldum bu siteye. Umarım işinize yarar. İyi geceler herkese...

Bilgi bey. Orijinal YouTube'dan çıkınca bu sefer internet bağlantısı yok hatası veriyor YouTube vancedde onun nasıl hallettiniz?

Ben orijinal YouTube'da başka bir Gmail hesabıma giriş yaptım, daha sonra MicroG'den kullanmak istediğim hesaba girdim. Telefonum Samsung A71

Selam.
Ben de internette çok arastırdım ve bu konuya denk geldim, kendim için çözümü bulunca da sırf sizle de paylaşmak için üye oldum bu siteye. Umarım işinize yarar. İyi geceler herkese...

Ben orijinal YouTube'da başka bir Gmail hesabıma giriş yaptım, daha sonra microgden kullanmak istediğim hesaba girdim. Telefonum Samsung A71.

Maalesef çalışmadı. Çözümü revanced indirerek buldum. Revancedde sıkıntı olmadan çalışıyor şu an.

Maalesef çalışmadı. Çözümü revanced indirerek buldum. Revancedde sıkıntı olmadan çalışıyor şu an.

Ben bu işlerden çok anlayan biri değilim fakat bir şekilde hesapla ilgili bir sorun oluyor sanki ben bunu düşünerek hesap silme değiştirme yoluna gittim. Anlattığım gibi de yaptım Bende şu an çalışıyor fakat tesadüf müdür bilemiyorum. Bilgisi olan biri bir açıklama bulur belki.

Ben bi siteden umutsuzca denedim fakat çalıştı bende. Youtube'un(orijinal) güncellemelerini full kaldır, bu linkten indirip kur. Çalışıyor mu diye deneyebilirsin. YouTube Vanced direk kurulumunu yap, 2. bir youtube indirilecek, premium ibaresiyle.

Zaten 4 gün önce yenilenmiş. Bence denemeye değer :)

Arkadaşlar YouTube Vanced'ta hesabınızı silin. Her şey çalışıyor, ekli hesap yerine başka hesap oluşturun.

Arkadaşlar lütfen şu işin çözümünü söyleyin, telefonum huawei olduğu için başka bir uygulama kullanamıyorum.. Yardımcı olun lütfen, aynı sorun bende de var

İşe yaramadı dostum.
Arkadaşlar çözüm, Google hesabınızı engelliyor, YouTube hesabınızı silin veya başka hesap ekleyin kullanmaya devam edebilirsiniz, çözüm bu kadar basit

Arkadaşlar ben sorunu çözdüm. Hesapları yönet girin ve alta olan bulanan tüm hesaplardan çıkış yapın. E-posta girişi olduğundan açılmıyor, hesabınız acmamaniz gerekiyor.

YouTube vanced de kendi ana hesabimla video açamıyorum, YouTube'nin en yeni sürümüyle izleyin tarzı bir hata alıyorum, fakat ne zaman başka hesaba geçsem videolar sorunsuz açılıyor.

Önbelleği temizledim, işe yaramadı hesabı kaldırdım geri giriş yaptım yine olmadı. Çözümü bilen birisi yardımcı olabilirse çok güzel olur şimdiden teşekkürler.

Nereden indirdiniz? Cuybu YT vanced GitHub yazıp oradaki son sürümü indirin. Bende çalışıyor forumda her şeye illegal denildiği için link atmıyorum.

Aynı dertten muzdaribim ne olur çözün şunu ya 🤦‍♂️

Sorun çözümü; uygulamayı kaldırın tekrar yükleyin. Hesabınız bağlı olmasın. Android 8.0 üzerinden denendi..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı